prof. dr hab. n. med. Adam Gesingprof. dr hab. n. med. Adam Gesing - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Adam Gesing

Internista, Endokrynolog

Profesor nadzwyczajny UM dr hab. n. med. Adam Gesing jest związany z endokrynologią od ponad 25 lat. Prof. Gesing uzyskał w roku 1998 z wyróżnieniem stopień naukowy doktora, a w roku 2012 stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych (specjalność endokrynologia). Dwukrotnie, w latach 2008-2009 oraz w roku 2013 przebywał w USA, prowadząc badania naukowe z zakresu endokrynologii starzenia (Springfield, Illinois; Orlando, Floryda). W roku 2012 otrzymał Nagrodę Naukową Ministra Zdrowia.

Pan doktor to nie tylko świetny lekarz, ale i wspaniały człowiek. Mam problem z tarczycą, dzięki nie mu nie musiałam biegać po przychodniach i lekarzach. Zajął się mną profesjonalnie i z ogromną życzliwością, na dodatek nie kryje jeśli np. terapia była w pewnym momencie dość uciążliwa. Dziękuję i polecam! Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin