Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie dotyczące służby zdrowia jestem bardzo mile zaskoczona podejściem tego lekarza do pacjenta i mogę je określić jako zdecydowanie wyjątkowe . Bardzo dobry kontakt (podzielam opinię poprzednika) , trafna diagnoza . Zarówno podczas wizyty na izbie przyjęć , w poradni i dwukrotnym pobycie mamy na oddziale ortopedii dr Godzieba wykazał się pełnym profesjonalizmem jako lekarz i zwyczajną życzliwością jako człowiek . Zdecydowanie polecam .

Doktor bardzo serdecznie podchodzi do każdego pacjenta. Wręcz można powiedzieć, że sam stara się o kontakt z chorym. Wyjaśnia w prosty sposób dolegliwości. Jest szalenie uprzejmy i konsekwentny w działaniach. Nawet jeśli pojawiają się komplikacje, doktor nadal prowadzi sprawę. Równocześnie stara się i szuka dla pacjenta dodatkowej konsultacji i możliwości leczenia. Wielokrotnie zdarzyło się, że kolejna konsultację doktor nie chciał brać pieniążków. Polecam. Mało jest teraz ludzkich lekarzy których obchodzi szary człowiek.

Polecam. Mało jest teraz ludzkich lekarzy których obchodzi szary człowiek.

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY ORTOPEDA JAKI KIEDYKOLWIEK PRACOWAŁ W RADOMSKU !!!! WSPANIAŁY CZŁOWIEK, OGROMNE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA. DOSKONAŁE, MIŁE I GRZECZNE PODEJSCIE DO PACJENTA. KTOŚ KTO OCENIA PANA DOKTORA GODZIEBĘ KRYTYCZNIE, TO NA 100% KONKURENCJA ALBO JAKIŚ MAŁOLAT. ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU LECZENIE U DOKTORA ADAMA G.

ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU LECZENIE U DOKTORA ADAMA G.

prace lekarza oceniam za bardzo dobra konkretnie wyjaśnia co i jak wizyta w gabinecie jest mila i rzeczowa.nie mam większych zastrzeżen co do pracy Pana Adama

Polecam tego lekarz,jest profesjonalistą w tym co robi a to w dzisiejszych czasach jest najważniejszą cechą każdego człowieka w danym zawodzie.POLECAM TEGO SPECJALISTE

bardzo konkretny, mam wrażenie, ze kompetentny

bardzo konkretny, mam wrażenie, ze kompetentny

Ten lekarz jest niezbyt!!!! Nie polecam! ocena: - 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Ten lekarz jest niezbyt!!!! Nie polecam! ocena:
- 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radomsko"?

Ogrodowa 14

Przychodnia okulistyczna