lek. dent. Adam Goławski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rewelacyjny chirurg. Idealnie dobrana dawka znieczulenia. Bałam się, że po wyrwaniu nie będę mogła ruszyć szczęką, ale nawet nie potrzebuję środków przeciwbólowych, bo jest lepiej niż przed wyrwaniem. Poszło tak sprawnie, że nawet nie zauważyłam, w którym momencie nie miałam zęba. Polecam Pana Adama.

Wspaniały chirurg stomatolog. Bardzo miły i uprzejmy, z cierpliwością odpowiadał na pytania. Usuwanie trzech ósemek przebiegło bezboleśnie. Polecam, 10/10.

Jeden z najlepszych stomatologów z jakim miałam do czynienia. Niezwykle cierpliwy, uprzejmy i empatyczny lekarz z poczuciem humoru. Usuwanie ósemki przebiegło bardzo sprawnie i ekstrakcja wraz z szyciem zajęła kilka minut. Polecam z całego serca :)