lek. dent. Adam Goraus

3,1
2,8
2,7

Korzystałem już kiedyś z gabinetu pana Adama. Wyrywanie zęba, którego nie podjęła się inna dentystka, twierdząc, że jest "zakleszczony" między dwoma innymi, a korzenie są długie. Pan Adam po znieczuleniu i puszczeniu Radia 90FM szybko i sprawnie uporał się z zębem. Bez dodatkowego dłubania, itd. Założył opatrunek, powiedziałem kiedy może boleć i jakie leki przyjąć. Obecnie mam leczenie kanałowe i szykuję się na wyrywanie niesfornej ósemki. Polecam

Bardzo dobrze wykonana praca.Po roku nic sie nie psuje ! polecam !!!

Bardzo dobrze wykonana praca.Po roku nic sie nie psuje ! polecam !!!

suuuuuuper polecam szybko bez bólu poszły 4 paskudne korzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Po klejeniy korony po 2 dniach wypadla. Korona sie ruszala a podczas wyciagania zostala uszczerbiona i uszkodzona. Piprostu nie polecam

Masakra... jeśli za kasę to może i chwalą, ale w NZOZ-ie była porażka, kilka razy trzeba było jechać i ciągle lekarza nie było i jakieś wieczne tłumaczenia: a tu urlop, tu awaria samochodu, a tu fotel u tapicera, a tu choroba a tu narzędzi dla mnie brakło i za szóstym razem w końcu się udało ale jakość zabiegu była poniżej krytyki a o problemach nie będę już wspominać... żal, jednym słowem, żal...

Sympatyczny i dobry chirurg szczękowy, bardzo dobre podejście do dzieci niepełnosprawnych.Polecam!

Do wyrwania mialem zeba co potrwalo Panu Adamowi 20min kwota jak sobie zazadal za ten zabieg to 250zl. Zdecydowanie ZA DUZO .Ponadto od poczatku wizyty zachowywal sie lekcewarzaca, arogancko i bezczelnie. Zdecydowanie NIE POLECAM tego stomatologa!!!

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Najlepiej przejść się na wizytę samemu, i wyciągnąć odpowiednie wnioski..........TRAGEDIA !!!!!

DENTYSTA - SADYSTA ! ! ! nie polecam tego lekarza

DENTYSTA - SADYSTA ! ! !
nie polecam tego lekarza

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik