lek. dent. Adam Goraus

Lekarz profesjonalista w swoim fachu. Wysoka kultura osobista. Podejście do pacjenta idealne. Zabieg usunięcia - szybko i bezboleśnie. Polecam !!!

Lekarz godny polecenia .Profesjonalista w swoim fachu ,podejście do pacjenta idealne .Zabieg wyrwania ósemki został wykonany szybko ,bezboleśnie. Polecam jak najbardziej.

Trudno mi sobie wyobrazić lepszego chirurga a sam jestem stomatologiem. Z środowisk dentystycznych każdy wie, że jak "strach coś ruszać, bo mogą być kłopoty" to trzeba wysłać do Gorausa. Wiele razy mi i moim kolegom po fachu bardzo pomógł

Po klejeniy korony po 2 dniach wypadla. Korona sie ruszala a podczas wyciagania zostala uszczerbiona i uszkodzona. Piprostu nie polecam

suuuuuuper polecam szybko bez bólu poszły 4 paskudne korzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Bardzo dobrze wykonana praca.Po roku nic sie nie psuje ! polecam !!!

Bardzo dobrze wykonana praca.Po roku nic sie nie psuje ! polecam !!!

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Najlepiej przejść się na wizytę samemu, i wyciągnąć odpowiednie wnioski..........TRAGEDIA !!!!!

Masakra... jeśli za kasę to może i chwalą, ale w NZOZ-ie była porażka, kilka razy trzeba było jechać i ciągle lekarza nie było i jakieś wieczne tłumaczenia: a tu urlop, tu awaria samochodu, a tu fotel u tapicera, a tu choroba a tu narzędzi dla mnie brakło i za szóstym razem w końcu się udało ale jakość zabiegu była poniżej krytyki a o problemach nie będę już wspominać... żal, jednym słowem, żal...

Korzystałem już kiedyś z gabinetu pana Adama. Wyrywanie zęba, którego nie podjęła się inna dentystka, twierdząc, że jest "zakleszczony" między dwoma innymi, a korzenie są długie. Pan Adam po znieczuleniu i puszczeniu Radia 90FM szybko i sprawnie uporał się z zębem. Bez dodatkowego dłubania, itd. Założył opatrunek, powiedziałem kiedy może boleć i jakie leki przyjąć. Obecnie mam leczenie kanałowe i szykuję się na wyrywanie niesfornej ósemki. Polecam

Do wyrwania mialem zeba co potrwalo Panu Adamowi 20min kwota jak sobie zazadal za ten zabieg to 250zl. Zdecydowanie ZA DUZO .Ponadto od poczatku wizyty zachowywal sie lekcewarzaca, arogancko i bezczelnie. Zdecydowanie NIE POLECAM tego stomatologa!!!