Na początku - fascynacja. Trafna diagnoza i wytłumaczenie nagle "innych" zachowań córki. Wprowadzone leki - dość duża dawka ze względu na stan. Sytuacja na tyle opanowana, że jakoś próbuje dawać radę w życiu codziennym. Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. ...

Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. - NIE. Mówię, że potrzebuje TYLKO receptę. Nie. Może za miesiąc. Jadę zabierając dziecko ze szkoły i pytam się czy możemy wyciągnąć kartę- NIE!!! Nie ma czasu. Nadal tłumaczę, że zaczyna brakować leku. Dostałem opieprz, że nie ma czasu i nie przyjmie nas, bo ma 30 innych dzieci. Załatwiłem sobie "na lewo" leki dla dziecka od znajomego, którego dziecko bierze to samo, aby mojemu dziecku pomóc. Zmieniłem już lekarza.

Jak można tak traktować małego pacjenta?!!
A może mam przyjść prywatnie, to wtedy znajdzie się dla mojej córci czas?
Ciekawe czy pomógł mojej małej powodując przerwę w lekach, których nie można samodzielnie odstawiać nie poprzedzając ich badaniami ?

Witamz Czystym Sumieniem moGe polecic tego Lekarza w tamtym tyg udalam sie z corka gdyz wizyta u Pani z zawiercia To jest jeden wielkii horror;/cóż nie kazdy jest lekarzem z powoloania tak jak ten lekarz.udzielil mi wszelkich informacji dotyczacych podejrzenia u corki ,wyslal nas na badania kompleksowe(słowa Lekarza:bym czegos nie przeoczył)Podejscie do dziecka nie da sie opisac gdy dziecko zaczyna plakac nic na sile tak jak poprzedni lekarz ktory badal córke.Rodzicom Poswieca Duzo Uwagi Odpowiada na kqazde zadane pytanie a nawet wyprzedza.nie ma tu zadnej popeliny:)Pozdrawiam

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz. Nasze dziecko miało jak się właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy niską hemoglobinę i potrzebna była transfuzja krwi. Zdecydowanie leczenie, uprzejmość i super podejście do pacjenta jest u niego najważniejsze! Polecam

Bardzo kompetentny, lubiany przez dzieci neurolog. Pomógł mojej wnuczce w leczeniu zmniejszonego napięcia. Ponadto bardzo dobry pediatra, życzliwy ludziom fachowiec

Witam kiedys wyleczyl moje dziecko z krecza szyi i wzmozonego napiecia miesniowego niestety ze wzgledu na trudny porod dzis wychodza kolejne problemy neurologiczne jak zwykle pan doktor nas nie zawiodl jest najlepszy tu na slasku. dziekujemy za zyczliwosc i pocieche.

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora. Był to kolejny neurolog, którego odwiedziłam z moją córką i jestem pod ogromnym wrażeniem. To pierwsza osoba, która w tak konkretnym sposób podeszła do choroby. Pan doktor wytłumaczył wszystko od początku do końca i zlecił całą serię dodatkowych badań. Jak dla mnie rewelacja. Może w końcu dowiem się co tak naprawdę jest mojemu dziecku.

Rewelacyjny lekarz. Potrafi wszystko wytluaczyc, jesli jest cos nie tak pocieszyc, naprawde polecam.

jest to jeden z naj lepszych lekarzy w polsce

jest to jeden z naj lepszych lekarzy w polsce

lekarz z powolania a malo takich polecam pana doktora umie sluchac pacieta ma podejscie do dzieci i jest uprzejmy.polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Smyków"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5