lekarz Adam Górski

Ginekolog

3,4

Pan doktor ma duże kompetencje w prowadzeniu ciąży, zawsze zleca wszelkie niezbędne badania w terminie (czasem może zbyt dużo - zdaniem innych lekarzy, ale lepiej za dużo niż o jedno ważne za mało). Pyta o samopoczucie, czy są jakieś pytania a najważniejsze że zawsze skrupulatnie wszystko pisze w informacji o wizycie wiec nie trzeba sobie nic zapisywać bo wszystko jest w systemie. Uprzejmie polecam tego lekarza do prowadzenia ciąży jak i jako lekarza ginekologa.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Dający czas na omówienie dolegliwości a następnie na pytania, na które zawsze odpowiada. Jestem zadowolona zarówno z opieki ginekologicznej jak i położniczej. Pan doktor prowadził moją 2. ciążę i doprowadził nas do szczęśliwego rozwiązania w szpitalu na Żwirki i Wigury.

Pierwsza wizyta a Lekarz nie przeprowadził żadnego wywiadu ze mną! Nie zadał kluczowych pytań o historie choroby jak genetyczne predyspozycje. Mimo wyników badań gorszych i komentarza radiologa o konieczność dodatkowych badań w celu diagnozy. Zbagatelizował problem, aby się mnie pozbyć. Kazał przyjść za rok! Mimo moich dolegliwości, które wskazują na konieczność badań dalszych. Dodatkowo w karcie po wizycie wypisał zalecenia, o których nie wspomniał na wizycie, ktora trwała 4 minuty(!!!!) więc czas był zarówno na wywiad i poznanie historii choroby jak i omówienie zaleceń. Nie polecam. Na koniec uśmiechnięty, że tylko z 1 problemem przyszłam. Dla pacjenta to jest Aż tysiąc problemów i pytań o tę jedną chorobę.

Odsyłanie do poz po przedłużenie zwolnienia kobiety ciężarnej z wizyty w dniu planowanego porodu jest godne największej krytyki .

Super lekarz, fantastyczne podejście do dzieci,doskonały i delikatny specjalista lartngolog !!! POLECAM