lekarz Adam Gresyk

Laryngolog

Pan Doktor już jakiś czas temu usuwał mi migdały. Ludzkie podejście do pacjenta, kultura osobista, troska i serce wkładane w wykonywany zawód. Zdecydowanie polecam.

Gorąco polecam, dzięki pomocy Pana dr uporałam się z wieloletnim problemem z zatokami. Miałam przeprowadzony zabieg plastyki przegrody nosa. Przed zabiegiem Pan dr szczegółowo wytłumaczył mi na czym zabieg polega oraz jak po nim postępować. Warto też wspomnieć, że Pan dr jest niezwykle miłym człowiekiem.

Świeżo po zabiegu przegrody nosowej. Doskonałe podejście do pacjenta. świetny kontakt przed zabiegiem i po zabiegu. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Zdecydowanie POLECAM ;)

Zdecydowanie POLECAM ;)

Bardzo kompetentny lekarz a przede wszystkim dobry czlowiek, dzieci go lubia bo jest nad wyraz spokojny i dobrze wie co robi, szczerze polecam

Pan doktor jest świetnym lekarzem, wszystko dokładnie i spokojnie objaśnia. Jest bardzo uprzejmy i ważny jest dla niego pacjent. Byłam niedawno w tyskim Dea Salus, ale być może przyjmuje jeszcze gdzieś indziej. Polecam.

Byłam u Pana doktora na wizycie w Tychach, w Dea Salus. Pan Doktor Jest bardzo kulturalny, uprzejmy, wszystko spokojnie tłumaczy i słucha pacjenta. Budzi zaufanie. POlecam

Jesteśmy z moim 4 letnim synkiem po usunięciu trzeciego migdałka w klinice Mavit w Katowicach gdzie mały operowany był właśnie przez Pana doktora Gresyka- polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek lęki i obawy przed tym zabiegiem! mały już tego samego dnia chciał jeść wszystko i nie narzekał na jakikolwiek ból a wręcz chciał zostać w szpitalu bo tak mu się podobało! Dr Gresyk niesamowicie miły i uprzejmy człowiek nie mający oporów przed udzielaniem odpowiedzi na pytania dot. zabiegu a także postępowania po nim!

Rewelacyjny lekarz, specjalista, a przede wszystkim miły i uprzejmy człowiek, co naprawde rzadko sie zdarza ! Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne .

Polecam Pana doktora wszystkim którzy mają kłopoty laryngologiczne. moja 5 letnia córka jest po zabiegu wycięcia trzeciego migdała w NZOZ Mavit w Katowicach Nikiszowcu i nie zawahałabym się udać na ten zabieg po raz kolejny. Duży profesjonalizm- naprawdę

Naprawdę dobry specjalista. Poza tym spokojny, miły i skromny człowiek.

Naprawdę dobry specjalista.
Poza tym spokojny, miły i skromny człowiek.