lek. med. Adam Gresyk

Laryngolog

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się zarówno diagnozowaniem, jak i leczeniem ambulatoryjnym chorób uszu, gardła i nosa, Starszy Asystent Oddziału Klinicznego Laryngologii GCM.

Świetny lekarz, specjalista wysokiej klasy. Operował moją przegrodę nosową. Bardzo się bałam tej operacji. Jestem bardzo z niej zadowolona, chociaż do pełnego wyzdrowienia muszę jeszcze trochę poczekać. Podejście do pacjenta pana doktora jest bardzo życzliwe, pełne zrozumienia, ale i poczucia humoru. Nie czuje się presji, że już trzeba wyjść. Pan doktor słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam!

Tak daremneego larynogologa nie spotkałem może GCM słynie z dobrej laryngologi ale to jest mit odradzam tego lekarza bo nawet stażystów nie umie przypilnować by rzetelnie zebrali wywiad z pacjentem

Świetny operator i uprzejmy człowiek. Operował moją córkę. Polecam. Szkoda, że tak długo czeka się na wizytę.

Świeżo po zabiegu przegrody nosowej. Doskonałe podejście do pacjenta. świetny kontakt przed zabiegiem i po zabiegu. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Zdecydowanie POLECAM ;)

Zdecydowanie POLECAM ;)

Bardzo kompetentny lekarz a przede wszystkim dobry czlowiek, dzieci go lubia bo jest nad wyraz spokojny i dobrze wie co robi, szczerze polecam

Byłam u Pana doktora na wizycie w Tychach, w Dea Salus. Pan Doktor Jest bardzo kulturalny, uprzejmy, wszystko spokojnie tłumaczy i słucha pacjenta. Budzi zaufanie. POlecam

Gorąco polecam, dzięki pomocy Pana dr uporałam się z wieloletnim problemem z zatokami. Miałam przeprowadzony zabieg plastyki przegrody nosa. Przed zabiegiem Pan dr szczegółowo wytłumaczył mi na czym zabieg polega oraz jak po nim postępować. Warto też wspomnieć, że Pan dr jest niezwykle miłym człowiekiem.

Rewelacyjny lekarz, specjalista, a przede wszystkim miły i uprzejmy człowiek, co naprawde rzadko sie zdarza ! Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne .

Naprawdę dobry specjalista. Poza tym spokojny, miły i skromny człowiek.

Naprawdę dobry specjalista.
Poza tym spokojny, miły i skromny człowiek.

Jesteśmy z moim 4 letnim synkiem po usunięciu trzeciego migdałka w klinice Mavit w Katowicach gdzie mały operowany był właśnie przez Pana doktora Gresyka- polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek lęki i obawy przed tym zabiegiem! mały już tego samego dnia chciał jeść wszystko i nie narzekał na jakikolwiek ból a wręcz chciał zostać w szpitalu bo tak mu się podobało! Dr Gresyk niesamowicie miły i uprzejmy człowiek nie mający oporów przed udzielaniem odpowiedzi na pytania dot. zabiegu a także postępowania po nim!