dr Adam Grzelak

Dr. Grzelak to wspanialy lekarz, kompetentny, rzeczowy z podejsciem do ludzi, a przede wszystkim do dzieci, naprawde polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Najlepszy lakarz jakiego znam. Polecam z calego serca. Bardzo mily. Widac ze chcial I lubi byc lekarzem. Polecam kazdej mamie jako lekarza dla dziecka ale I nie tylko.

Najlepszy lekarz jakiego znam... polecam BARDZO... zawsze bardzo miły i kompetentny... zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów.

To jedyny prawdziwy lekarz jakiemu mozna powierzyc zdrowie swojego dziecka!Wszystkich juz w Plocku testowalam a raczej moj chorowity synek i z calego serca polecam tylko doktora Grzelaka!:)Mily uprzejmy uczciwy , aniol nie lekarz:):)

Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym najlepszym jakiego kiedykolwiek mieliśmy, szczerze mogę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania który jako nieliczny wciąż walczy z systemem, doktor Judym naszych czasów !

Pediatra godny polecenia, lekarz z powołania nie z wyboru.

Pediatra godny polecenia, lekarz z powołania nie z wyboru.

Bardzo mily i kompetentny lekarz Ufam mu bezgranicznie ja pomimo mojego podeszlego wieku spotkalam sie z takim dobrym lekarzem po raz drugi Zycze Panu Doktorowi wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Super lekarz. Mam dwoje dzieci są pod opieką pana doktora. Polecam wszystkim rodzicom

Leczy od lat moją rodzinę, nigdy nie zawiódł zaufania.

Leczy od lat moją rodzinę, nigdy nie zawiódł zaufania.

Baaardzo dobry lekarz! Polecam poniewaz naprawde jest kompetentny mily i zna sie na rzeczy.