2,9
2,9

Do AG Klinik trafilem z polecenia. Usuwalem wczesniej spore tatuaze w gabinetach przy pomocy analogowych laserow i picosekundowych ale niestety nie profesjonal ych. Duzo bolu i straconego czasu a efekt i tak nie byl zadowalajacy. Wizyta w AG Klinik byla zupelnie inna. Poczawszy od wstepnej rozmowy, zapisu na wizyte, na rzeczowej i konkretnej dyskusji z Doktorem az po zabieg. Przeprowadzony na profesjonalnym sprzecie, bardzo szybko, praktycznie bezbolesnie. Efekt po jednej wizycie doskonaly, duzy czarny tatuaz ginie w oczach. Profesjonalny opatrunek, kilka zalecen po zabiegu i nastepny termin umowiony. Pan Doktor ma swietne podejscie, jest profesjonalista w kazdym calu. Warto bylo przejechac pol Polski na ten zabieg.

Picco....SUPER laser na twarz...robię sobie raz w roku u Dr. Adama Gumkowskiego, na tyle mi wystarcza efekt,a efekty są rewelacyjne❣️Zdecydowanie zmniejsza zmarszczki a te mniejsze nawet całkowicie likwiduje poza tym skóra jest o wiele młodsza, świeża, gładka....to jest naprawdę godny polecenia zabieg kosmetyczny po którym zdecydowanie widać efekty..... W sumie bezbolesny to tak jakby komar ukąsił także bez obaw ze będzie boleć :-) Z Całego Serca Plecam Wszystkim którzy o siebie dbaja i bez skalpela można się świetnie odnowić❣️

Bardzo polecam AGKlinik i Doktora Gumkowskiego, który jest specjalistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, wszystko odbyło się szybko, profesjonalnie, w miłej atmosferze.

Potwierdzili, ze mogą wykonać zabieg, poprosili o zdjęcie i rengen. Wysłałam im moje prywatne badania i potem cisza. Bardzo nieładnie. Poprosić o wyniki badań pacjenta i potem go zignorować. Nie polecam absolutnie.

Nie polecam, około 8 miesięcy temu miałam zbieg podnoszenia brwi metodą Serdeva. Coś zostało uszkodzone i do tej pory odczuwam nieprzyjemne dolegliwości neurologiczne w okolicach brwi i oka .

Nie polecam pana dra. Adama Gumkowskiego! Stracony czas, nerwy i pieniądze. Udałam się do tej kliniki z kompleksem długiego nosa, po operacji w tej klinice mój nos jest tej samej długości. Czuje się oszukana.

Nie polecam pana dra. Adama Gumkowskiego! Stracony czas, nerwy i pieniądze.
Czuje się oszukana.

Lekarz u którego wydałam kupę kasy na zabieg sprawił ,że teraz czuję się gorzej niż przed. Konsekwencje pozabiegowe ciągną się za mną ponad rok.

Z usług doktora korzystały moje koleżanki i one mi go poleciły. Zachęcona przez koleżanki, zgłosiłam się do doktora na zabieg usuwania cieni pod oczami. Cudowna obsługa Pani Justyny sprawiła, ze wizyta od wejścia była bardzo miła. Podczas konsultacji Doktor zaplanował zabiegi w taki sposób, abym wyglądała dobrze, ale naturalnie. Często podkreślał, ze nie wykonuje zabiegów po których wyglada się sztucznie. Zabieg odbył się w klinice na Mokotowie. Stresowałam się bardzo, ale doktor jest osoba bardzo miłą i wszystko na spokojnie tłumaczył. Miałam wrażenie, ze to co robi doktor to jego ...

Miałam wrażenie, ze to co robi doktor to jego pasja.
Świetny duet doktor tworzy z Panią Justyną
Od moich dwóch zabiegów u doktora, minęły już 3 miesiące (jeden jesienią, drugi w styczniu) i jestem zachwycona uzyskanym efektem. Dziękuje doktorze

Zdecydowałam się na konsultację u dr Adama zachęcona przez osoby na forum dotyczącym liposukcji. Wcześniej nazwisko doktora nie było mi znane. Miałam wykonaną liposukcje brzucha i nóg w innej klinice i niestety miałam ogromne nierówności które miały ułożyć się po 6-12 miesiącach. Niestety czekałam 2 lata i nierówności były bardzo widoczne. Konsultacje u doktora umówiłam w przeciągu dwóch tygodni od telefonu do kliniki. Bardzo miła Pani umówiła mi wizytę na cito, gdy usłyszała moją historie. Byłam zachwycona poświęconym czasem i zainteresowaniem. Poczułam, ze ktoś chce mi pomoc. Doktor na konsultacji ...

Niestety czekałam 2 lata i nierówności były bardzo widoczne.
Doktor na konsultacji bardzo miły i otwarty. Jak się okazało, miałam złe wykonany pierwszy zabieg i blizny między skóra, a mięśniaki brzucha.
Zabieg planowany był 2 miesiące po konsultacji, ale otrzymałam telefon o zwolnionym terminie i odbył się 3 tygodnie szybciej. Obsługa w klinice cudowna. Bardzo dobrze przygotowano mnie do zabiegu, otrzymałam bardzo dużo informacji. Czułam się zaopiekowana.
Po zabiegu miałam pełna opiekę pielęgniarza, który czuwał również przy znieczuleniu i po operacji. Wyszłam następnego dnia otrzymując w cenie ubranie pooperacyjne, teczkę z zaleceniami, receptę itd. Po tygodniu zdjęto mi szwy. Brzuch i uda miałam opuchnięte i w siniakach. Ale już widziałam super efekty zabiegu - wyrównano mi dziury po poprzedniej liposukcji , dodatkowo wymodelowane zostały uda, kolana i łydki.
Wszystko przebiegło pomyślnie. Skorzystałam z 10 drenazy limfatycznych, ale sam fizjoterapeuta był zdziwiony ze tak dobrze wyglądają tkanki po tak dużym zabiegu. Zatem jeśli ktoś szuka lekarza, który naprawdę fachowo podchodzi do swojego zawodu z super opieka w klinice - polecam i dziękuje po raz setny za uratowanie mojej psychiki i ciała. Pozdrawiam doktora i cały jego zespol.

Obrzezanie pierwsza klasa, bez komplikacji po zabiegu- szybko się wszystko goiło. Lekarz bardzo wyrozumiały, cierpliwy i konkretny, nawet wobec nerwowego pacjenta. Moje życie po tym zabiegu odmieniło się na lepsze. Polecam i Pozdrawiam.

Moje życie po tym zabiegu odmieniło się na lepsze.
Polecam i Pozdrawiam.