3,3

Zdecydowałam się na konsultację u dr Adama zachęcona przez osoby na forum dotyczącym liposukcji. Wcześniej nazwisko doktora nie było mi znane. Miałam wykonaną liposukcje brzucha i nóg w innej klinice i niestety miałam ogromne nierówności które miały ułożyć się po 6-12 miesiącach. Niestety czekałam 2 lata i nierówności były bardzo widoczne. Konsultacje u doktora umówiłam w przeciągu dwóch tygodni od telefonu do kliniki. Bardzo miła Pani umówiła mi wizytę na cito, gdy usłyszała moją historie. Byłam zachwycona poświęconym czasem i zainteresowaniem. Poczułam, ze ktoś chce mi pomoc. Doktor na konsultacji ...

Niestety czekałam 2 lata i nierówności były bardzo widoczne.
Doktor na konsultacji bardzo miły i otwarty. Jak się okazało, miałam złe wykonany pierwszy zabieg i blizny między skóra, a mięśniaki brzucha.
Zabieg planowany był 2 miesiące po konsultacji, ale otrzymałam telefon o zwolnionym terminie i odbył się 3 tygodnie szybciej. Obsługa w klinice cudowna. Bardzo dobrze przygotowano mnie do zabiegu, otrzymałam bardzo dużo informacji. Czułam się zaopiekowana.
Po zabiegu miałam pełna opiekę pielęgniarza, który czuwał również przy znieczuleniu i po operacji. Wyszłam następnego dnia otrzymując w cenie ubranie pooperacyjne, teczkę z zaleceniami, receptę itd. Po tygodniu zdjęto mi szwy. Brzuch i uda miałam opuchnięte i w siniakach. Ale już widziałam super efekty zabiegu - wyrównano mi dziury po poprzedniej liposukcji , dodatkowo wymodelowane zostały uda, kolana i łydki.
Wszystko przebiegło pomyślnie. Skorzystałam z 10 drenazy limfatycznych, ale sam fizjoterapeuta był zdziwiony ze tak dobrze wyglądają tkanki po tak dużym zabiegu. Zatem jeśli ktoś szuka lekarza, który naprawdę fachowo podchodzi do swojego zawodu z super opieka w klinice - polecam i dziękuje po raz setny za uratowanie mojej psychiki i ciała. Pozdrawiam doktora i cały jego zespol.

Z usług doktora korzystały moje koleżanki i one mi go poleciły. Zachęcona przez koleżanki, zgłosiłam się do doktora na zabieg usuwania cieni pod oczami. Cudowna obsługa Pani Justyny sprawiła, ze wizyta od wejścia była bardzo miła. Podczas konsultacji Doktor zaplanował zabiegi w taki sposób, abym wyglądała dobrze, ale naturalnie. Często podkreślał, ze nie wykonuje zabiegów po których wyglada się sztucznie. Zabieg odbył się w klinice na Mokotowie. Stresowałam się bardzo, ale doktor jest osoba bardzo miłą i wszystko na spokojnie tłumaczył. Miałam wrażenie, ze to co robi doktor to jego ...

Miałam wrażenie, ze to co robi doktor to jego pasja.
Świetny duet doktor tworzy z Panią Justyną
Od moich dwóch zabiegów u doktora, minęły już 3 miesiące (jeden jesienią, drugi w styczniu) i jestem zachwycona uzyskanym efektem. Dziękuje doktorze

Obrzezanie pierwsza klasa, bez komplikacji po zabiegu- szybko się wszystko goiło. Lekarz bardzo wyrozumiały, cierpliwy i konkretny, nawet wobec nerwowego pacjenta. Moje życie po tym zabiegu odmieniło się na lepsze. Polecam i Pozdrawiam.

Moje życie po tym zabiegu odmieniło się na lepsze.
Polecam i Pozdrawiam.

Świetna klinika - świetny specjalista! Jestem wdzięczna p. Gumkowskiemu za cuda, które zdziałał z moim ciałem! Wszystkie zabiegi przebiegły sprawne, a efekty - rewelacyjne!

szukajac lekarza natrafilam na tego pana , kilka lat temu robilam u niego kilka operacji min lifting twarzy ,poprostu tragedia bylam bardzo niezadowolona podalam nawet sprawe do sadu okazalo sie ze ten lekarz nie ma specjalizacji z chirurgii plastycznej a wykonuje takie zabiegi bo prawo tego nie zabrania, ODRADZAM , jest chirurgiem ogolnym i do tego bardzo slabym!!! jest to tez lekarz ,ktory byl glownym bochaterem sprawy Pani Bakuly, jak tacy lekarze wogole moga dzialac??? nieprawdopodobne, szukajac chirurga zawsze pytajcie i dowiadujcie sie o jego specjalizacjach Grazyna S

Grazyna S

Nie polecam tego lekarza, spapral mi nos, nie dosc ,ze po samej operacji wygladalam jak bym wpadla pod tramwaj to po zejsciu ran i opuchlizny efekt za fajny nie jest, a wiem ze mozna uzyskac dobre efekty po tym zabiegu... nie polecam

gumkowski nie jest chirurgiem plastycznym tylko zwyklym chirurgiem i w dodatku bardzo slabym, ma cala rzesze niezadowolonych pacjentek czesciej bywa w sadzie niz u siebie w klinice... interesuja go tylko pieniadze tu znajduje sie wykaz wszystkich chirurgow plastycznych w polsce: http://www.ptchprie.pl/

tu znajduje sie wykaz wszystkich chirurgow plastycznych w polsce: