Adam Guźniczak

Urolog

Nie ma lepszego :) Uprzejmy, sympatyczny, z sercem na dłoni :) Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :) Polecam :)

Widać, że panu doktorowi zależy na tym aby pacjenta wyleczyć. Jest dyskretny i profesjonalny, na wizytach bardzo miły. Polecam

Pacjentem pana doktora był mój mąż. Był ponieważ zakończył już leczenie i czuje się bardzo dobrze, objawy póki co nie wracają i bardzo polecamy pana doktora.

KAMIL SIĘ PYTA CO MA ZROBIĆ Z ZAKRZYWIONĄ PROSTATĄ? BO JEGO LEKARKA NIE UMIAŁA JEJ PRZELECZYĆ A INNY LEKARZ NAWET NIE PODAŁ CENY PRZED ZABIEGIEM, WIĘC KAMIL CZUJE DUŻY NIESMAK, A POTENCJALNYCH PACJENTÓW ZACHĘCA DO TEGO, ŻEBY WYDRUKOWALI ZDJĘCIE PRZED ZABIEGIEM. TYM SIĘ ZAJMIE ŁUKASZ, BO TO PROFESJONALISTA W 100 %, AMEN.

świetny lekarz, z dużą cierpliwością i spokojem odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy, nie pospiesza, nie pogania, widać, że zależy mu na pacjencie. i oczywiście jest świetnym specjalistą. polecam

Ogolnie polecam nie mam zastrzezen do tego lekarz potrafi zachowac dyskrecje.

Ogolnie polecam nie mam zastrzezen do tego lekarz potrafi zachowac
dyskrecje.

pan dr adam gużniczak pomimo mlodego wieku profesjonalista w swoim zawodzie .oddany pacjentowi .lekarz z powolania.mam to szczescie ze jestem jego pacjentką.godny zauwania i polecenia bardzo trudny przypadek katarzyna z poznania

bardzo trudny przypadek katarzyna z poznania

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Ja też byłam pacjentką doktora Guźniczaka,jest lekarzem z powołania z ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem w swoją pracę.

Na Oddział Urologiczny Szpitala w Puszczykowie, gdzie pracuje dr Adam Guźniczak trafiłem w sierpniu 2011 roku, po wypadku komunikacyjnym i po uprzednim pobycie w Oddziale Ratunkowym i na Oddziale Chirurgicznym szpitala HCP w którym całkowicie zbagatelizowano mój krwiak na lewej nerce, który zdaniem lekarzy z tego oddziału (w szpitalu HCP urolog nie oglądał mnie ani razu!) miał się wchłonąć w ciągu 3-ch miesięcy a który po trzech tygodniach powiększył się do tego stopnia, że zagrażał mojemu życiu. Podczas późniejszej dwukrotnej mojej hospitalizacji na Oddziale Urologicznym w Szpitalu w Puszczykowie miałem przyjemność być pod opieką bardzo dobrego zespołu lekarzy a bezpośrednio dr Adama Guźniczaka, którego wiedza i rady doprowadziły do uratowania mojej lewej nerki, która uszkodzona przez duży pourazowy krwiak powinna być zgodnie z ogólnie przyjętym w takim przypadku postępowaniem – usunięta. Dzisiaj wystarcza już po tym leczeniu kontrola stanu tej nerki, w której jedynie pozostała niewielka blizna nie upośledzająca jej pracy.
Poza wiedzą medyczną, jest to prawdziwy lekarz z powołania, którego podejście do pacjenta w tak intymnych i trudnych sprawach jest godne najwyższej oceny a z mojej strony polecenia z podziękowaniem za przywrócone zdrowie.