dr Adam Halbina

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Bardzo miły uprzejmy, kompetentny lekarz. Jest bardzo cierpliwy,poświęca dużo czasu dla pacjenta.Godny polecenia.

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą a zarazem bardzo miłym i ciepłym człowiekiem.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.polecam

Bardzo polecam dr Halibnę, jest to rzetelny, profesjonalny, a przede wszystkim niezwykle sympatyczny i komunikatywny lekarz. Dokładnie tłumaczy przyczynę choroby i sposoby rozwiązania problemu. Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest osobą godną zaufania przy której pacjent nie czuje się spięty czy też skrępowany.

Dr. Halbina zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie dzięki szybkim i trafnym diagnozom. Leczenie jakie opracował dla moich dzieci przynosi pozytywne rezultaty. Polecam.

Polecam Pana Halbine. Świetny człowiek, rzeczowy, tłumaczy co i jak, z jakiego powodu, dlaczego te leki itd. Po jednej wizycie wszystko wróciło do normy. Ocena 5+.

na WAM-ie byłam leczona dermatologicznie 5 tygodni i było coraz gorzej!!! po wizycie u dr-a Halbiny wszystko wróciło do normy po 2-ch tygodniach :-) bardzo polecam.

na WAM-ie byłam leczona dermatologicznie 5 tygodni i było coraz gorzej!!!
po wizycie u dr-a Halbiny wszystko wróciło do normy po 2-ch tygodniach :-)
bardzo polecam.

Gorąco polecam, bardzo dobry dermatolog

Gorąco polecam, bardzo dobry dermatolog

Dziś byłam na wizycie i potwierdzam, ze jest to kompetentny z dużą wiedzą lekarz, ponadto przesympatyczny człowiek :) Polecam serdecznie!

Pan doktor postawił diagnozę, przepisał leki. Zaczynam więc leczenie i czekam na efekty. Dam znać za około miesiąca czy diagnoza była trafna. Pozdrawiam

Cudowny lekarz z dużą wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Bardzo miły i godny zaufania. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łódź"?

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź