lekarz Adam Harasimiuk

Neurochirurg

Szanowni Państwo, chciałabym wyrazić swoje uznanie dla pana Dr Adama Harasimiuka z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta. Patrzy na pacjenta kompleksowo i ma czas na spokojną i rzeczową rozmowę, a co najważniejsze, a niestety coraz rzadsze, na wysłuchanie pacjenta. Należy także podkreślić niebywałą empatię i ogromną kulturę osobistą dr Adama Harasimiuka Bardzo dziękuję doktorowi za opiekę nad moją córka Małgosią, a sobie i nam wszystkim życzę tylko takich lekarzy. Z poważaniem mama Małgosi

Fachowiec wysokiej klasy, polecam. Cierpliwie wyjaśnia pacjentowi każdą wątpliwość w sposób przystępny.

a mnie pan doktor zignorował nawet nie raczył przeanalizowac badan MR spytał co boli najbardziej i przyczyne bulów pozostałych odcinków kregoslupa przypisał jednemu schorzeniu nie analizując badań wiec kasa poszła znowu na darmo ja jestem nie zadowolony

Diagnoza postawiona przez tego lekarza- zła. Operacja zlecona przyniosła powikłania i brak reakcji podczas powikłań lekarza, który ową operację zlecił. Osoba zdrowa trafia do szpitala a wychodzi po 3 miesiącach jako osoba niepełnosprawna, bo zaniedbanie na oddziale neurochirurgii, którą dowodzi ów lekarza doprowadza pacjenta do 3 operacji w stanie zagrożenia życia i choroby do końca życia, niepełnosprawności i trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lekarz nie potrafi przyznać się do błędu, wszystko zamiata pod dywan. W kontaktach z pacjentem i rodziną niekontaktowy, brak jakiejkolwiek porady co dalej ??? Nie polecam i nie polecę.

Świetny, kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz! Robi cuda. Bardzo empatyczny, wyważony w sądach i ocenach.

Chodzę, nie cierpię, żyję! Mimo 75 lat mogę sprawnie funkcjonować. Sprawiły to dwa zabiegi na moim kręgosłupie, a wykonał je właśnie dr Adam Harasimiuk. Pacjenci nazywaja go cudotwórcą. Mają rację. Wielu zawdzięcza mu powrót do normalności i do życia.

Prawdziwy profesjonalista. Znakomity lekarz; neurochirurg, jakich niewielu. A przy tym nienaganny dżentelmen.

Skala jest zbyt mała do określenia zalet i wiedzy Pana Adama Harasimiuka dodam,że operował mnie dwukrotnie oczywiście na dwa różne schorzenia

Mąż jest po operacji kręgosłupa szyjnego, którą wykonał Pan Doktor. Dzięki Niemu, mój mąż nie odczuwa bólu kończyn górnych i dolnych. Doktor Harasimiuk jest oddanym, bezinteresownym i godnym polecenia lekarzem.

Pan doktor unika kontaktu z rodziną chorego, nie udzielając informacji o stanie zdrowia pacjenta, twierdząc, że nie jest od udzielania takich informacji.