3,7
3,9

Mimo paru namowien od wielu lat wkoncu dałam sie namowic i poszłam z bólem kolana który miałam od dawna jednak zwykłe smarowanie i bandazowanie nienpomogło tym razem, opowiedziałam lekarzowi o swoim problemie i od razu wiedział co zrobic sprawdził moja noge podotykał pomasował dostałam zastrzyk polezałam pare minut wstałąm a kolano jak nowe zero bólu , dziwnego uczucia ze cos mi przeskakuje w nim;) bardzo sie ciesze ze dałam sie namowic do tego lekarza bo nie wierzyłam ze mi pomoze;) gdybym poszła do normalnego to juz napewno bym musiałą isc na operacje nogii... Bardzo polecam

Byłam pare razu u Pana Dr Horzeli. Niestety co mnie bardzo zaskoczyło na jednej wizycie to to, że dał mi zastrzyki i kazał brać tabletki,a na drugiej wymasował i powiedział, że On nic więcej nie zrobi i mam już do niego nie przychodzić. Zajął się jednak moimi biodrami przez ten krótki okres Mimo że z nimi też mam kłopot, w szczególności chodziło mi o kostkę, która przeszła wiele kontuzji, jednak żadna dobrze wyleczona. Mówiłam o niej, ale zlewał temat jakby go w ogóle nie słyszał. Po wszystkim wyszło na to ...

Po wszystkim wyszło na to za zapłaciłam 300 zł i nic się nie dowiedziałam ;) !

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Witam. Nie rozumiem osób które wypisują ten stek bzdur na temat tego lekarza, że niby nie ma podejścia, że sadysta, że nic nie tłumaczy i że wizyta nie należy do tanich. Osobiście podejrzewam że piszą to koledzy po fachu tego Pana doktora. Osobiście byłem u Niego dwa razy. Za pierwszym razem szczegółowo zbadał mnie i po wytłumaczeniu mi w czym tkwi problem, a problemem u mnie był kręgosłup z urazem po upadku z wysokości można powiedzieć że wyleczył go stosując jakieś techniku ucisku na niego.Po drugiej wizycie po około dwóch tygodniach czuję się jakbym miał 20 lat. Naprawdę jest to lekarz godny polecenia, nie jest to żaden kręglarz cudotwórca tylko lekarz z tytułem Doktorskim, o czymś to świadczy chyba. Za naprawienie kręgosłupa 100 złotych za wizytę to chyba żadne pieniądze. Więcej wydałem na lekarstwa.

polecam tego lekarza byłem u niego dwa lata temu miałem problem z kręgosłupem i to nie małyn drętwienie nogi i okropny ból nie mogłem chodzić, siedzieć , po spędzeniu dwóch tygodni w szpitalu w którym chcieli mnie kroić ale nie zgodziłem się, dwie wizyty u pana dr. i od dwóch lat jak ręką odjął nie czuje bólu mogę normalnie żyć i pracować oczywiście trzeba na siebie uważać POLECAM

Pan doktor pomógł mi i osobom z mojej rodziny. Prawdziwy doktor z powołania, godny polecenia każdemu.

Jestem po paru już wizytach i z całą odpowiedzialnoscią polecam wszystkim , którzy mają problemy z kręgosłupem. Diagnozy ma bardzo trafne co swiadczy tylko o wielkiej fachowosci i wiedzy.Trzeba tylko dobrze słuchać i samemu wyciągnąć wnioski a poprawę widac po 2 wizytach.

Byłam u pana Horzeli cztery razy i za każdym razem nigdy nie otrzymalam odpowiedzi na moje pytania . Przy pierwszej wizycie zalecil artroskopię bez żadnego badania , powiedział również że możemy spróbować zastrzyków oczywiście zgodzilam się jak każdy zdrowy na umyśle pacjent najpierw trzeba spróbować wszystkiego a dopiero na końcu zabieg . Na drugiej wizycie otrzymałam pierwszy zastrzyk co to było nie mam pojęcia ponieważ mi nie odpowiedzial kazał iść skakać biegac i jeżdzić na rowerze :/ Na drugiej dostalam drugi inny zastrzyk choć również nie powiedział co , przy okazji ze względu na to że mam również chory kręgosłup chcial mi go nastawiać choć nie wiedział jakie to schorzenie a w moim przypadku nie wolno tego wykonywać :/ Na czwartą zglosiłam się mówiąc , że drugi zastrzyk nie podzialal wogóle no i co dalej ? a on dopiero teraz zbadał kolano kazał wykonac ćwiczenia poczym powiedział ,że z jego strony to wszystko nie poda mi już żadnego zastrzyku i nie wykona obiecanej artroskopi i mam poszukać sobie innego ortopedy dosłownie wyrzucając mnie z gabinetu.Chciałam zaznaczyc że wizyty były prywatne a ja nie należe do osób pyskatych a raczej kulturalnych i spokojnych.

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję. Lekarz ten ma wyjątkowe indywidualne podejście do pacjenta, jest bardzo kompetentny i uczciwy. Polecam serdecznie.

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie- nie trzeba operować stopy. Manualne działania od razu usunęły ból, za dwa tygodnie kolejny zabieg, który zaoszczędzi i cięcia stopy i wydatku 3000 tys. Trochę szaman ale zdecydowanie polecam. Ortopeda, który od razu nie sięga po nóż tylko szuka przyczyn w całości organizmu to dla mnie coś nowego. No i mógłby przecież więcej zarobić na operacji niż na trzech wizytach. Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tarnowskie Góry"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3

44-100 Gliwice

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
Rynek 17