lekarz Adam Jankowski

Super lekarz z ppowolania ! Fachowiec z odpowiednim podejściem do dzieci. Konkretny, ale dokladny. Jego uprzejmość idzie w parze z kompetencjami.

Miałam wielkiego guzka na powiece. Prosiłam doktora o usunięcie.Zrobił to bez śladu...założył szewek kosmetyczny na ranę.Otrzymałam wynik badania histopatologicznego guza, chociaż była to złośliwa bestia, ale została usunięta w całości..gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo grzeczny, rzeczowy lekarz. Poświęcił mi wiele czasu, porozmawiał ze mną o moich problemach ze wzrokiem.Dobrał soczewki kontaktowe toryczne, dzięki którym moje niedowidzące dotąd oko zaczęło pracować.Teraz znacznie lepiej na nie widzę...polecam tego lekarza.

również polecam dra jankowskiego. dobry okulista. wyleczył mi stan zapalny i opuchliznę. polecam

Rzeczowy i kompetentny okulista. Byłem na bafdaniach okresowych z roboty - załatwione szybko i sprawnie/ polecam