Adam Jarmak

Pół roku leczyłam się u różnych okulistów z powodu owrzodzenia rogówki, bez poprawy. Po zastosowaniu leczenia dr Jarmaka poprawa zaczęła nastepować z dnia na dzień. Po 2 miesiącach leczenia w końcu mogę czytać polowę tablicy. Bardzo jestem mu wdzięczna.

Niestety, muszę zgodzić się z opinią Karoliny. Ja też miałam stwierdzone suche oko, dostałam krople, które niczego nie zmieniły. Dalej okazało się, że w mocniejszych i słabszych okularach widzę tak samo. Pan doktor stwierdził, że mam nosić sobie na zmianę, które akurat mi pasują. Efekt? po kilku miesiącach zapalenie rogówki i to poważne, nie widzę praktycznie nic. Mój obecny lekarz powiedział, że nigdy nie wolno nosić różnych mocy na przemian bo mózg wariuje. Czeka mnie teraz pół roku leczenia, natychmiastowa zmiana szkieł, które za jakiś czas będę musiała zmienić jak sytuacja się unormuje (ile to kosztuje...). Dodam, że poznałam pacjentkę Pana doktora, której też na wszystkie dolegliwoci mówił, że to suche oko i przepisywał te same krople co mi. Niestety zawiodłam się i to bardzo...

Chodziłam do doktora przez wiele lat, ostatnio przez półtora roku bolały mnie oczy, ciągle czerwone jakby mi ktoś piachu w oczy wrzucił. Diagnoza lekarza była, że mam suche oko. Nie pomogły moje tłumaczenia, że zakraplam, że boli jak szalone, że nie mogę założyć szkła konaktowego. Doktor mnie zbadał i stwierdził, że nic nie widzi. poszłam do innego lekarza, okazało się, że mam przechodzone wirusowe zapalenie rogówki. Biorę leki i jest lepiej. Doktor jest bardzo miły i wesoły, ale to nie wszystko co jest pacjentowi potrzebne - jednak trochę uważniej trzeba go badać...

przemiły, życiowy, ogromna wiedza! Byłam u 3 lekarzy, każdy spisywał mój wzrok na straty, pan Adam zatrzymał chorobę. Wytłumaczy jak "krowie na granicy" o co chodzi, w czym problem, doradzi, jak się zachowywać.

Leczył mnie w szpitalu w Zgierzu, odwarstwienie siatkówki. Dzięki jemu widzę na lewe oko.

Bardzo miły jako człowiek i ma dobre podejście do pacjentów. Niestety moja operacja usunięcia zaćmy nie powiodła się /a nie jestem osobą w podeszłym wieku/. Nastąpiły komplikacje, miałam odklejoną siatkówkę. Dlatego moich oczekiwań nie spełnił.

Lekarz z niesamowitą wiedzą medyczną, którą potrafi wykorzystać. Jego działania uratowały mnie przed niepotrzebną operacją, do której na pewno by doszło, gdybym dalej była prowadzona przez rejonowego okulistę. Bardzo godny polecenia. Wspaniały okulista i bardzo miły człowiek. Polecam z całego serca.

Na każdą wątpliwość z mojej strony w sprawie oczu bardzo miło i wyczerpująco odpowiadał, Polecam innym tego okulistę.

Pan Adam Jarmak jest przemiłym człowiekiem i wspaniałym lekarzem, Jeżdzę do niego aż 300 km i leczy mnie od 12 lat. Nigdy nie skorzystam już z porad i leczenia innego okulisty. Polecam!!!!

lekarz kompetentny i warty polecenia lecze się u niego od kilku lat.

lekarz kompetentny i warty polecenia
lecze się u niego od kilku lat.