Najlepszy lekarz u którego byłem , jakie podejście do pacjenta , budzący zaufanie , !!!!! Polecam w 100%

Super godny polecenia , pełny profesionalizm przy pracy a przy okazji kultura na najwyższym poziomie

Super godny polecenia , pełny profesionalizm przy pracy
a przy okazji kultura na najwyższym poziomie

Jest świetny, szczególne podejście do pacjenta i dzieci. Leczy całą moją 5-osobową rodzinę i jest jednym z nielicznych, który kompetencję zawodowe łączy z poczuciem humoru i relaksacyjnym odciążeniem pacjenta od stresu związanego z wizytą.

Szybka i fachowa pomoc.Dla mnie bardzo ważne jest też to, że Pan doktor na każdej wizycie zwraca się do mnie "Pani Patrycjo", powoduje to , iż czuję się u stomatologa jak ważny pacjent, a nie jak kolejny ząb do wyleczenia. Na każde moje pytanie dotyczące problemu lub metody leczenia, zawsze otrzymuję jasną odpowiedź. Poza tym atmosfera stworzona przez Pana doktora, powoduje zminimalizowanie stresu związanego z wizytą u dentysty. Polecam

Super lekarz ,kompetentny , żaden z poprzednich lekarzy nie potrafił prawidłowo wyleczyć zęba kanałowo

Super polecam innym,nie spotkałem tak odpowiedzialnego lekarza

Super polecam innym,nie spotkałem tak odpowiedzialnego lekarza

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Niegowonice"?

Kochanowskiego 4
42-450 Łazy