dr n. med. Adam Jurczyszyn

3,5
2,7
3,5
3,1

Uważam,że lekarz bardzo dobry.Pomaga mi nie tylko w leczeniu psychiatrycznym, lecz wypisuje mi i doradza leki również gdy przychodzę do niego np. przeziebiona. Moja wizyta trwa zazwyczaj ok.30 min.Zawsze pyta jak się czuję.Chyba żaden lekarz nie poświęcał mi tyle czasu na badanie i pokrzepiające słowa.A ,że chodzi dosyć specyficznie ubrany, no cóż jestem tolerancyjna.

Zamkniety w sobie i uparty formalista, ktory powinien pracowac w NFZ a nie jako lekarz-psychiatra, bo najwyrazniej zapomnial, ze sluzba zdrowia jest dla pacjentow, nie biurokratow. Zero kontaktu, empatii i zwyczajnie dobrej. Chyba juz czas aby tacy lekarze odeszli na emeryture!

Starszy lekarz z trochę niedzisiejszym podejściem-zwłaszcza do młodzieży. Niby słucha, niby nie ocenia, a jednak da się wyczuć lekką wyższość. Pierwsza wizyta długa ok 1h. Więcej czasu poświęca na przeglądanie dowodu osobistego pod lupą niż rozmawianie o chorobie. Od razu leki -starej generacji. Zero skierowania na terapie czy do psychologa -a to chyba ono jest podstawą leczenia depresji a nie tylko leki..

Już po kolejnej wizycie- zawsze pozytywna atmosfera, terapia jak na razie krok po kroku- nie wszystko naraz, ale tak jest dużo lepiej, mogę sie łatwiej skupić na leczeniu. znam z polecenia koleżanki, fajna lokalizacja gabinetu. Polecam

Dopiero zaczynam leczenie, ale jak dotąd wszystko wydaje się ok - kontakt spokojny, otwarty i bez zbędnej natarczywości, pochopnej interpretacji czy "wsłuchiwania się w szmery mojej duszy" na pokaz:P Ogólnie po spotkaniu czułem się lekko, rozmowa była uspokajająca, ulatwil mi rzeczywista ocene mojej sytuacji. Oczywiscie widząc tu różne komentarze będe czujny, ale myślę, że jeszcze nieraz do doktora wrócę. Polecam

Trochę z początku niepewnie podchodziłam do tego co mówił, gdyż zadawał pytania, które według mnie niewiele miały wspólnego z tematem. Być może miał na celu sprawdzenie, czy pacjent nie symuluje choroby? Nie wiem. Poza tym było wszystko ok. Poświęcał dużo czasu. No i najważniejsze, że przepisał idealny lek, który sprawił, że znowu czuję się jak wtedy, gdy byłam nastolatką.

Pomógł i bardzo mu jestem wdzięczna. Nie potrafię opisać całego leczenia, ale tera mogę w miarę normalnie funkcjonować.

Dobry lekarz, duże doświadczenie i duża wiedza. Wytłumaczył powody mojego stanu i uświadomił przyczyny. Kuracja, którą zalecił była skuteczna i pozwoliła odzyskać równowagę.

Dobry lekarz, duże doświadczenie i duża wiedza.
Wytłumaczył powody mojego stanu i uświadomił przyczyny.
Kuracja, którą zalecił była skuteczna i pozwoliła odzyskać równowagę.

Jest kompetentny, bo potrafi szybko zdiagnozować problem. Czasu nie poświęca zbyt dużo, ale przecież liczy się efekt. Polecam tego lekarza.

Spóźnił się ponad godzinę. Bardziej skupiał się na tym, żeby ładnie coś brzmiało w karcie choroby, niż na tym, co mówię. Bardzo powierzchowny. Z tego, co mówił wynikało jakby depresja była niepotrzebnym smuceniem się (wynikającym z winy pacjenta). Poza tym alkoholik to dla niego dopiero ktoś, komu alkohol uniemożliwia chodzenie do pracy. Od psychiatry wymagałabym większej znajomości tematu... Zdecydowanie nie polecam.