dr n. med. Adam Jurczyszyn

Psychiatra

2,7

wizyta wyglada tak,dzien dobry prosze usiasc,zmierzymy cisnienie,napisanie cos w kartotece,wypisanie recepty ,dziekuje ,do widzenia,10 min,i koniec,zadnych pytan,moze on czyta w myslach?

spóźnienie 2-3 godz to norma. w moim przypadku poszedł na łatwiznę przepisując 5 opakowań silnych bdp. zdecydowanie odradzam!!!

Trochę z początku niepewnie podchodziłam do tego co mówił, gdyż zadawał pytania, które według mnie niewiele miały wspólnego z tematem. Być może miał na celu sprawdzenie, czy pacjent nie symuluje choroby? Nie wiem. Poza tym było wszystko ok. Poświęcał dużo czasu. No i najważniejsze, że przepisał idealny lek, który sprawił, że znowu czuję się jak wtedy, gdy byłam nastolatką.

Spóźnił się ponad godzinę. Bardziej skupiał się na tym, żeby ładnie coś brzmiało w karcie choroby, niż na tym, co mówię. Bardzo powierzchowny. Z tego, co mówił wynikało jakby depresja była niepotrzebnym smuceniem się (wynikającym z winy pacjenta). Poza tym alkoholik to dla niego dopiero ktoś, komu alkohol uniemożliwia chodzenie do pracy. Od psychiatry wymagałabym większej znajomości tematu... Zdecydowanie nie polecam.

Dobry lekarz, duże doświadczenie i duża wiedza. Wytłumaczył powody mojego stanu i uświadomił przyczyny. Kuracja, którą zalecił była skuteczna i pozwoliła odzyskać równowagę.

Dobry lekarz, duże doświadczenie i duża wiedza.
Wytłumaczył powody mojego stanu i uświadomił przyczyny.
Kuracja, którą zalecił była skuteczna i pozwoliła odzyskać równowagę.

Jak to jest dobry lekarz to Ja jestem Jan Paweł 2. Raczej On powinien się leczyć ,a nie pacjentów.IGNORANT JAKICH MAŁO !!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam leczenie u Pana doktora. Moim zdaniem lekceważy pacjenta. Nie usiłuje dociec co pacjentowi dolega. Jest powierzchowny. Powinien już odpocząć.

Zdecydowanie odradzam leczenie u Pana doktora.
Moim zdaniem lekceważy pacjenta.
Nie usiłuje dociec co pacjentowi dolega.
Jest powierzchowny.
Powinien już odpocząć.

Rozumie i czuje pacjenta. Jest skuteczny.Zapisał mi lek po którym doszłam do siebie. Nie wiem jak długo, ale teraz jest o.k.

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi "wyjść z dołka".

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi "wyjść z dołka".

Fachowy lekarz, pomógł bardzo bliskiej mi osobie, wie co robi

Fachowy lekarz, pomógł bardzo bliskiej mi osobie, wie co robi