Pan dr Kabza jest lekarzem z powolania Jest profesjonalny,bardzo mily,skromny,o wysokiej kulturze osobistej.Pacjenta traktuje z empatia,do medycyny podchodzi z pokora,co jest rzadkoscia wśród lekarzy.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

Pan dr Kabza jest lekarzem z powolania

to wspaniały człowiek o wielkim sercu. Widać, że robi to co lubi i zna się na tym. Inni lekarze mogliby się od pana wiele nauczyć.

Dr. Kabza to wspaniały specjalista w dziedzinie chirurgii. Ma wielkie serce, poświęca czas każdemu pacjentowi, jest kompetentny. Chętnie polecam pana dr. znajomym.

Potwierdzam przedmówców, bardzo dobry specjalista, ciepłe podejście do ludzi, tylko wiecznie spieszy się na operacje;p

Bardzo dobry chirurg cieszę się że trafiłam na tego lekarza polecam wszystkim

Bardzo dobry chirurg cieszę się że trafiłam na tego lekarza polecam wszystkim

Bardzo sympatyczny, miły,dbający o pacjenta, oddany swojej pracy, pełen zangażowania w swojej pracy, dbający o pacjenów, super doktor wysoka kultura osobista,oddany swojej pracy, przyjazny w stosunku do pacjentów, supppperrrr lekarz jedyny w Opatowie i poza Opatowem, niezastąpiony w swoim zawodzie,powinien moim zdaniem zostać ordynatorem to się PANU DOKTOROWI w pełni należy!!!!!!!!!!!!!

weszlam przypadkowo tez podzielam opinie poprzednikow, czlowiek jakich malo w opatowie, podchodzi do pacjenta bardzo symaptycznie i pacjent czuje sie przy nim bezpiecznie, Godny polecenia i nie toleruje lapowek.Bardzo polecam.

ten czlowik ma tyle dobroci i uczciwosci 100 lat

ten czlowik ma tyle dobroci i uczciwosci 100 lat

Uprzejmy lekarz z niezłym podejściem psychicznym do pacjenta. Wizyta u Tego lekarza to sama przyjemność. Najlepszy lekarz w Opatowie. Naprawdę polecam

Wspanialy, kompetentny , zyczliwy lekarz.Rzadko spotykany profesjonalista i czlowiek.Perelka w porownaniu z innymi lekarzami a szczegolnie tymi z Opatowa, bezdusznymi wyciagajacymi kazdy grosz z czlowieka.Dlaczego nie jest ordynatorem opatowskiego szpitala, tego nigdy nie zrozumiem.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Opatów"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. Szeroka 2/3