Pan doktor usunął mi 3 ósemki chirurgicznie. Za każdym razem zrobił to bardzo profesjonalnie, czy to na NFZ czy prywatnie. Z uprzejmością to różnie, za 1 razem miałam niemiłe odczucie, ale już za drugim cud miód i malina. Szkoda, że tak mało jest profesjonalnych lekarzy jak ten chirurg! Oby pomimo swojego wieku jak najdłużej przyjmował na Śląsku! Z całego serca polecam:)

Pan doktor to bardzo dobry specjalista, kulturalny i uprzejmy człowiek - polecam wszystkim. Przeprowadził u mnie z powodzeniem bardzo trudny zabieg usunięcia czterech ósemek w tym jednej bardzo skompilkowanej.

Wibitny, bardzo komptentny lekarz. Pan Doktor jest zawsze uprzejmy , miły i ma wielkie serce.

Dwukrotnie usuwałam zeba i nie było żadnych problemów w trakcie i po usunięciu .

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia

40-203 Katowice

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Prywatne Pogotowie Dentystyczne "DENTAL-SERVICE" Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 25 A
40-019 Katowice