lekarz Adam Kapica

Swietny lekarz;) w prawdzie nie bylam w jego gabinecie ale wielokrotnie badal mnie w szpitalu;) jestem mega zadowolona. Wytlumaczyl, odpowiadal na pytania,z usmiechem na twarzy zniósł moje gadulstwo ( gdy sie stresuje bardzo duzo mowie) ;) zawsze pytal o samopoczucie.. na obchodach wypytal o wszystko i od razu tlumaczyl dlaczego tak jest albo nie jest... mily sympatyczny i przede wszystkim zna sie na rzeczy.. to on powiedzial mi ze bede miec malutkie dziecko ok 2,5 kg gdzie inni mowili ze taakie duze bedzie...a jednak corka ur sie majac 2,470g.. i to on rozpoznal plec.. wedlug innych lekarzy do konca byl chlopiec... polecam w 100%. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA TAKA WWSPANIALA OPIEKE!;) Aniol nie doktor;)

Dr Kapica to wspaniały lekarz, specjalista, człowiek godny zaufania. Jestem jego pacjentką od poczatku ciąży i jak na razie jest dobrze prowadzona wg mnie. Miałam problem i Pan Doktor pomógł mi bardzo, dzieki niemu i jego wizytom wyszłam z tego cało. Niedługo urodzę, mam nadzieję że Pan Doktor również obdarzy mnie taką opieką w czasie porodu i po porodzie jak do tej pory podczas wizyt w jego gabinecie. Choć strasznie boję się porodu, to wierzę że dam radę a dr Kapica pomoże mi w tym bardzo przetrwać ten straszny moment. Ufam Panu Doktorowi i mam nadzieję, że się nigdy na nim nie zawiodę bo to wspaniały ginekolog i zna się na wszytskim. Jest naprawdę człowiekiem godnym nasladowania dla innych lekarzy i podziwiam jego autentyczność.

Bardzo polecam tego lekarza. Moim zdaniem jest fantastycznym specjalistą i można na niego liczyc w kazdej sytuacji,o każdej porze dnia i nocy. Polecam!!!!

no cóż, jak odwalać pracę to zarobić a się nie narobić, owszem wizyta jest tylko w atmosferze ciszy grobowej bo Pan dr musi się skupić po czym pisze receptę mówi że wszystko w porządku i do widzenia a do tego ta cichutka gadka. facet bez wigoru znudziny poprzednia i następna pacjętką!? nie polecam!

No cóż tyle dobrego zasłyszanego, i wszystko jest ok jeśli jako pacjenka nie ma się żadnych poważnych problemów. Jednak w momencie powikłań - tragedia zero pomocy i zero wsparcia!! - wydawało się, że będzie dobrze. Krótko, szkoda kasy na prywatne wizyty. Termin wizyt, długość oczekiwania i cena - nieadekwatna. W szpitalu i tak pan doktor odpoczywa zamiast zajmowac się pacjentkami. Dzięki, że położne są niesamowite!! Zmieniłam lekarza i szok a jednak i bez takiej drogiej wizyty pełen profesjonalizm i zainteresowanie do samego końca.

Wspaniały lekarz i człowiek!Dzięki niemu mam dziecko,choć inni mówili,że nie mam szans.Dał mi takie leki po których zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę.Po poronieniu drugiego dziecka wspierał mnie,osobiście zrobił zabieg czyszczenia.Teraz staram się o kolejne dziecko i mam nadzieję,że już niedługo mi się uda:)

Dobry ginekolog. Jest mily i szczery oraz ma dobre podejscie do pacjentki

Dobry ginekolog. Jest mily i szczery oraz ma dobre podejscie do
pacjentki

nie znam lepszego lekarza niż dr Kapica. Jest swietnym fachowcem i bardzo dobrym człowiekiem. Wszystko spokojnie wytłumaczy, potrafi wesprzeć i podnieść na duchu. To lekarz z powołania.

z reguły dobry lekarz tylko nie poświęcił mi zbyt wiele czasu był zajęty ale za to uśmiechnięty i miły

wspanialy lekarz naprawde polecam kazdej kobiecie...

wspanialy lekarz naprawde polecam kazdej kobiecie...