lekarz Adam Kapica

nie znam lepszego lekarza niż dr Kapica. Jest swietnym fachowcem i bardzo dobrym człowiekiem. Wszystko spokojnie wytłumaczy, potrafi wesprzeć i podnieść na duchu. To lekarz z powołania.

Jeśli mają Panie możliwość leczenia się we Wrocławiu, to proponuję skorzystać. Pan Kapica jest lekarzem, który sprawia wrażenie bezpieczeństwa, ale gwarantuję nie jest to prawdziwe wrażenie.

wspanialy lekarz naprawde polecam kazdej kobiecie...

wspanialy lekarz naprawde polecam kazdej kobiecie...

Wspaniały lekarz i człowiek!Dzięki niemu mam dziecko,choć inni mówili,że nie mam szans.Dał mi takie leki po których zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę.Po poronieniu drugiego dziecka wspierał mnie,osobiście zrobił zabieg czyszczenia.Teraz staram się o kolejne dziecko i mam nadzieję,że już niedługo mi się uda:)

z reguły dobry lekarz tylko nie poświęcił mi zbyt wiele czasu był zajęty ale za to uśmiechnięty i miły

Dr Kapica to wspaniały lekarz, specjalista, człowiek godny zaufania. Jestem jego pacjentką od poczatku ciąży i jak na razie jest dobrze prowadzona wg mnie. Miałam problem i Pan Doktor pomógł mi bardzo, dzieki niemu i jego wizytom wyszłam z tego cało. Niedługo urodzę, mam nadzieję że Pan Doktor również obdarzy mnie taką opieką w czasie porodu i po porodzie jak do tej pory podczas wizyt w jego gabinecie. Choć strasznie boję się porodu, to wierzę że dam radę a dr Kapica pomoże mi w tym bardzo przetrwać ten straszny moment. Ufam Panu Doktorowi i mam nadzieję, że się nigdy na nim nie zawiodę bo to wspaniały ginekolog i zna się na wszytskim. Jest naprawdę człowiekiem godnym nasladowania dla innych lekarzy i podziwiam jego autentyczność.

Na pierwszą wizytę u ginkologa trafiłam właśnie do dr. Kapicy i nie mogłam sobie wyobrazić lepszego jej przebiegu. Pan dr. jest przesympatycznym człowiekiem, człowiekiem na właściwym miejscu. Do tego oczywiście trafna diagnoza. Szczerze polecam:)

Jest świetnym specjalistą. Wyrozumiały, miły i pamięta swoich pacjentów. Jest osobą godną zaufania w 100%. Polecam i pozdrawiam Pana doktora

Jest świetnym specjalistą. Wyrozumiały, miły i pamięta swoich pacjentów.
Jest osobą godną zaufania w 100%. Polecam i pozdrawiam Pana doktora

Wspaniały lekarz...Bardzo dobrze zajął się mną gdy w 8 mies. ciąży dostałam pierwszego ataku padaczki. Polecam serdecznie