lek. dent. Adam Kasperski

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista i sympatyczny czlowiek. Profesjonalista. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista, wysmienity fachowiec i przy tym zyczliwy i uprzejmy czlowiek. Jakosc wykonywanych uslug jest na najwyzszym poziomie. Teraz odwiedzam dentyste z czysta przyjemnoscia. Polecam

Cokolwiek robi, robi to dokładnie, bez bólu i z nieukrywaną przyjemnością. Jest młody, ale bardzo miły, uśmiechnięty, rzeczowy, cierpliwy, potrafi słuchać pacjenta i odpowiedzieć na liczne pytania. Pełen profesjonalizm, zarówno w rozmowie, jak i w wykonywanych zabiegach. Polecam, sama będę jeszcze korzystać z usług tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4