lekarz Adam Klewicki

Ortopeda

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy i doskonaly specjalista . po operacji kolana szybko wrocilo do pelnej sprawnosci..Polecam

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. zajmował sie moim kilku dniowym synkiem, poniewarz urodził sie z wadą wrodzona i bedziemy leczyc sie dalej juz w odpowiedniej klinice. Wytłumaczył wszystko zaczynajac od swojej roli w leczeniu dziecka i napotykajac jak moze wygladac leczenie gdy trafimy w inne rec. Przyszedł do nas po swojej skonczonej pracy na oddzial noworodkowy na konsultacje. Gdybym w przyszłości potrzebowała skorzystac z ortopedy to napewno wroce do Pana Doktora.

Świetny wyrozumiały i uprzejmy lekarz. Doskonały specjalista. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.

Lekarz jest spoko. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę. Nie ma znaczenia czy jesteś u niego państwowo czy prywatnie. Operował moją babcie już po trzech miesiącach biegała i wróciła do łyżwiarstwa. Wracając się do wizy bardzo dokładnie bada i posiada sprzęt USG.

Wyjątkowy lekarz- doskonale zorganizowany, traktujący pacjenta z szacunkiem i uwagą. Pełny profesjonalizm. Operowane kolano wraca do sprawności zgodnie z założeniami. Polecam szczerze !

Operowane kolano wraca do sprawności zgodnie z założeniami. Polecam szczerze !

Witam Pan doktor wykonał mi zabieg. Nadal jestem w trakcie leczenia i przed kolejnym zabiegiem. Mam tak naprawe jedno zastrzeżenie, nie do końca poinformował mnie co było zrobione i co będzie robione. Dopiero lekarz rodzinny na podstawie wypisu wyjaśnił mi moje watpliwości. Jednak nadal zamierzam leczyć sie u Pana Doktora Klewickiego, bo mimo wszystko wg mnie jest dobrym specjalistą. Następnym razem dopytam...

Witam

Pełen profesjonalizm i rzetelność w swojej dziedzinie, indywidualne podejście, uprzejmość, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania! Niesamowity lekarz, a przy tym człowiek. Polecam serdecznie!

P.Dr.Klewicki uratował naszego Syna od kalectwa!Pochylił sie nad Jego urazem,zoperował wmiejscu zamieszkania,zorganizował potrzebny materiał do tej operacji!Jest Wspaniałym Człowiekiem,Wspaniałym Lekarzem!Potrafi zrozumieć ludzli ból.To Lekarz z P O W O Ł A N I A!!!!

Polecam tego lekarza. Wszystko chyba zostało wyjaśnione w poprzednich komentarzach :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego doktora. Wizyta nie jest tania (jedyna wada), ale tego warta. Raz miałam usg robione na miejscu, w gabinecie i nie płaciłam dodatkowo. Osoba profesjonalna i miła, a do tego rozmowa na poziomie. Mam porównanie, dlatego tego lekarza mogę swobodnie polecić.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Elbląg"?

Cezary Kuciński

Traumatolog
ELBLĄG ul.Żeromskiego
82-300 Elbląg

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
Poradnia Chirurgii Ortopedycznej
Reja 12, Sztum
Sztumskie Pole
Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B