lekarz Adam Klewicki

Wysokiej klasy specjalista.Operował mi oba kolana.Profesjonalny lekarz w każdym calu.Pasjonat zawodu.Godny polecenia.Jasno, zwięźle i precyzyjnie tłumaczy przyczynę choroby i tok leczenia. Jeszcze raz polecam :)

Ten Pan Doktor jest niemiły, niesympatyczny , bardzo brzydko odzywa się do przyszłych potencjalnych pacjentów. Nie można się nawet zapytać czy mógłby przyjąć na wizytę prywatną po ustalonych godzinach. Od razu wyprasza z gabinetu nawet jeśli człowiek nie zdążył się zapytać o co chodzi, jaki ma problem, czy pomoże i da się się ten problem zdrowotny szybko rozwiązać. A Pan doktor twierdząc iż pacjent wtargnął mu do gabinetu, dezorganizuje mu pracę i bezczelnie kieruje słowa "A co nie podoba się coś ? Bo Pan Doktor ma ustalone godziny i jak chcesz to możesz się dopiero zapisać i z wielką łaską podaje nr rejestracji. Potrzebna była bardzo pilna konsultacja i pomoc niecierpiąca zwłoki. Przyszły pacjent dzwonił wcześniej tj. 6 razy na podany przez pracownika rejestracji z przychodni w Malborku nr telefonu Pana Doktora. Był to inny nr niż ten, na który wcześniej dzwoniono. To nie jest profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Trochę empatii Panie Doktorze. Wstyd i hańba. Pacjent został potraktowany jak zło konieczne. Tak się nie robi Pani Doktorze, albo zależy Panu na pacjencie albo nie. Przykre i bardzo smutne, ale nie skorzystam z usług tego lekarza i nie polecę go nikomu.

Świetny wyrozumiały i uprzejmy lekarz. Doskonały specjalista. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy i doskonaly specjalista . po operacji kolana szybko wrocilo do pelnej sprawnosci..Polecam

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy

Pełen profesjonalizm i rzetelność w swojej dziedzinie, indywidualne podejście, uprzejmość, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania! Niesamowity lekarz, a przy tym człowiek. Polecam serdecznie!

Lekarz jest spoko. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę. Nie ma znaczenia czy jesteś u niego państwowo czy prywatnie. Operował moją babcie już po trzech miesiącach biegała i wróciła do łyżwiarstwa. Wracając się do wizy bardzo dokładnie bada i posiada sprzęt USG.

Wyjątkowy lekarz- doskonale zorganizowany, traktujący pacjenta z szacunkiem i uwagą. Pełny profesjonalizm. Operowane kolano wraca do sprawności zgodnie z założeniami. Polecam szczerze !

Operowane kolano wraca do sprawności zgodnie z założeniami. Polecam szczerze !

P.Dr.Klewicki uratował naszego Syna od kalectwa!Pochylił sie nad Jego urazem,zoperował wmiejscu zamieszkania,zorganizował potrzebny materiał do tej operacji!Jest Wspaniałym Człowiekiem,Wspaniałym Lekarzem!Potrafi zrozumieć ludzli ból.To Lekarz z P O W O Ł A N I A!!!!

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. zajmował sie moim kilku dniowym synkiem, poniewarz urodził sie z wadą wrodzona i bedziemy leczyc sie dalej juz w odpowiedniej klinice. Wytłumaczył wszystko zaczynajac od swojej roli w leczeniu dziecka i napotykajac jak moze wygladac leczenie gdy trafimy w inne rec. Przyszedł do nas po swojej skonczonej pracy na oddzial noworodkowy na konsultacje. Gdybym w przyszłości potrzebowała skorzystac z ortopedy to napewno wroce do Pana Doktora.

Witam Pan doktor wykonał mi zabieg. Nadal jestem w trakcie leczenia i przed kolejnym zabiegiem. Mam tak naprawe jedno zastrzeżenie, nie do końca poinformował mnie co było zrobione i co będzie robione. Dopiero lekarz rodzinny na podstawie wypisu wyjaśnił mi moje watpliwości. Jednak nadal zamierzam leczyć sie u Pana Doktora Klewickiego, bo mimo wszystko wg mnie jest dobrym specjalistą. Następnym razem dopytam...

Witam