lek. med. Adam Kołodziejczyk

Urolog

prawie 30 lat męczyłem się z kamieniem w pęcherzu moczowym ,tylko postawa pana doktora doprowadziła do zabiegu.Nie dość że użył całego swojego kunsztu bym wyraził zgodę to jeszcze polecił mnie swojej znajomej pani doktor by wszystko odbyło się z najlepsza sztuka wiedzy medycznej.Jestem jego dużnikiem

Polecam serdecznie wizytę u doktora Kołodziejczyk. Bardzo się cieszę, że tam trafiłam. Namówił mnie na zabieg z powodu problemu kobiet po porodzie z trzymaniem moczu. Jestem młodą kobietą, ale był to straszny problem. Bardzo dziękuję też lekarzom z oddziału ze szpitala.

Bardzo konkretny lekarz. Zbadał mnie i zrobił USG. Pokazał wynik i wytłumaczył wszystko. Poprzedni lekarz nawet mnie nie badał a wizyta trwała pół minuty.

BARDZO DOBRY CZŁOWIEK,PODEJŚCIE DO PACJENTA Z JAKIM DO TEJ PORY NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM.I NIE DOTYCZY TO TYLKO WIZYTY PRYWATNEJ,ALE W SZPITALU JEST PRZEMIŁYM CZŁOWIEKIEM DLA PACJENTÓW NA ODDZIALE.POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBUJE

Kompetentny młody lekarz. Zaangażowana w zdrowie Pacjenta

Kompetentny młody lekarz. Zaangażowana w zdrowie Pacjenta

Pan doktor miły i uśmiechnięty. Lecze się u Pana w Poradni. Dziekuję za dobre słowo i dobre leki odczuwam znaczącą poprawę

Bardzo miły młody lekarz. Empatyczny i uśmiechnięty. Wytłumaczył mi dokładnie i zrozumiałam przyczynę choroby. Zrobił badania. Bardzo delikatny. Skierował do Poradni. Uzyskałam potrzebną pomoc.

Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem wiedzy tak młodego lekarza. Miałam okazję obserwować pracę na izbie przyjęć na pogotowiu w wojewódzkim.

Jestem bardzo zniesmaczony zachowaniem pana doktora ( pisane z małych liter ze względu iż nie zasługuje na szacunek), niekompetentny, zero pokory. Szczerze nie polecam!!!