lekarz Adam Kortowski

Mieliśmy wątpliwą przyjemność spotkać się z panem Konowalem. Na dzien dobry wyraził niezadowolenie swoim zachowaniem z powodu naszego przybycia. Na ciele naszego dziecka znaleźliśmy kleszcza. Chcielismy zeby fachowiec go usunął(ten l.do nich sie nie zalicza) Nie umył rąk przed zabiegiem,zrobil to dopiero po kontakcie z kleszczem. W ciele dziecka zostaly konczyny kleszcza. Chcielismy oddac prywatnie do badania kleszcza podając dobrowolnie tego powody(problemy zdrowotne dziecka) zostalismy wykpieni i nie otrzymalismy z powtotem kleszcza.Idac tam oczekiwalismy fachowej pomocy dla naszego dziecka. Zostalismy potraktowani z gory. Jasnie pan przyjezdzajac z wielkiego swiata(szczecin)do miesciny ...

Mieliśmy wątpliwą przyjemność spotkać się z panem Konowalem.
Na ciele naszego dziecka znaleźliśmy kleszcza.
Chcielismy zeby fachowiec go usunął(ten l.do nich sie nie zalicza)
Nie umył rąk przed zabiegiem,zrobil to dopiero po kontakcie z kleszczem.
W ciele dziecka zostaly konczyny kleszcza.
Zostalismy potraktowani z gory.
Jasnie pan przyjezdzajac z wielkiego swiata(szczecin)do miesciny uwaza lokalną spolecznosc za gorszy sort okazujac brak szacunku dla malego pacjenta i jego rodzicow.
Skladamy skargę do NFZtu
Choszczno-Nocna i Swiateczna opieka zdrowotna.
S.K