lekarz Adam Kossut

Na wizytę byłam umówiona na godz. 17.40, przyszłam przed czasem, przed gabinetem byłam o 17.30. Gdy pacjent wyszedł z gabinetu, zapukałam i weszłam - Pan doktor podniesionym głosem oznajmił, że nie wchodzi się do gabinetu bez zaproszenia i mnie wyprosił. Po kilku minutach wyszedł z gabinetu z listą pacjentów i zaczął wyczytywać: Jan Nowak (cisza), Jan Kowalski (cisza), Jola Potocka (cisza), pyta zdziwiony - nikogo do mnie nie ma?! Na co ja lekko poirytowana mówię, że ja jestem, na co Pan doktor oznajmia, że widzi mnie i pyta się na którą godzinę jestem zapisana - 17.40. Pan doktor oburzony oznajmia, że za wcześnie jestem, ale przyjmuje mnie. Od razu na wstępie pyta jakie recepty potrzebuję. Informuję, że przyszłam nie tylko po recepty, na co Pan doktor informuje mnie, że zapisałam się na wizytę po receptę (nawet nie wiem, że coś takiego jest) - nie wnikam. Pytam, czy w związku z tym, że nie ma trzech poprzednich pacjentów, jestem przed czasem i nikogo za mną nie ma, to czy może poświęcić mi trochę więcej czasu? Zobaczymy pada odpowiedź, najpierw recepty. Pan doktor, mimo, że miałam ze sobą badania itd, nawet na nie nie spojrzał i wypisał mi recepty na co chciałam i ile chciałam. Pyta - co jeszcze, odpowiadam, że mam żylaki i chciałabym dostać skierowanie do chirurga, i po raz kolejny Pan doktor nawet nie spojrzał na mnie (tym bardziej czy faktycznie mam żylaki), tylko zapytał do jakiego chirurga chce skierowanie (?? nie wiedziałam o co chodzi? nazwisko? która przychodnia? wtf?) więc dopytuje - Pan doktor podniesionym głosem z wyrzutem informuje mnie, że są różni chirurdzy. Ja już nie wytrzymując informuję, że to raczej on powinien wiedzieć do jakiego chirurga, na co Pan doktor odpowiada mi, że ja z żylakami to mogę iść wszystko jedno do jakiego :), pyta czy coś jeszcze - odpowiadam, że mam kaszel odksztuśny, na co Pan doktor wstaje idzie do drzwi otwiera i pyta: jest ktoś do mnie? Ktoś odpowiada - tak ja na 17.50. Pan doktor odwraca się do mnie i oznajmia: niestety jest następny pacjent, nocna pomoc zaczyna pracę za 20 minut, proszę się do nich udać jak się Pani źle czuje. Wizyta zakończyła się o 17.38

Kilka pierwszych wizyt wyglądało jak bym wybrał wizytę odpłatną, lekarz uprzejmy, słuchający i służący pomocą szczególnie że pacjentką była osoba chorą z zaawansowanym, stadium Alzheimera i ze stabilną chorobą wieńcową a mi jako jedynemu opiekunowi (synowi) zależało aby zrobić wszystkie ważne badania i ustalić odpowiednie dawki leków co zostało wykonane za co jestem wdzięczny lekarzowi. Kolejne wizyty były mniej uprzejme, miałem wrażenie że zawracam głowę i się narzucam, że wchodzę w zdanie chodź pacjentka nie była w stanie powiedzieć wszystkiego co jej dolega dodatkowo lekarz zapewnił że po receptę mogę przychodzić bez zapisu przed końcem pracy (nie mieszkam w Błoniu) potem się tego wyparł. Badania zrobione, zainteresowanie było więc ogólnie jestem zadowolony z uzyskanego efektu, ważne że pomógł mamie.

Jestem pacjentką dr Kossuta od kilku lat. Absolutnie nigdy mnie nie zawiódł - za równo pod kątem diagnozy jak i uprzejmości - zawsze poświęcał mi tyle czasu ile trzeba. Zdecydowanie jest to lekarz, który swoją wiedzę uzupełnia na bieżąco i nie waha się jej przenieść na kontakt z pacjentem. Każdemu życzę tak kompetentnego i zaangażowanego w proces leczenia doktora.

Bardzo wiele i źle się mówi o naszej publicznej służbie zdrowia ,a ja mogę mówić i pisać tylko dobrze. Spotkałam na swojej drodze wyjątkowego lekarza Pana Adama Kossuta Fachowca, Lekarza który jest lekarzem o których się czyta w książkach, z powołaniem ,wiedzą, empatią. Oby takich lekarzy było więcej Alina Petlic

Alina Petlic

Młody lekarz, posiadający dużą wiedzę. Bardzo przyjemny w podejściu do pacjenta. Nie czułem się traktowany z góry jak to można odczuć u innych "fachowców". Jego trafna diagnoza spowodowała szybki powrót do zdrowia. Ponad to polecił kilka bardzo ciekawych profilaktycznych wskazówek. Polecam - świetny fachowiec.

Od pierwszej wizyty, Pan Doktor ujął mnie swoim taktem i kultura. Posiada jak na te czasy, niezwykłą umiejętność słuchania, fachowe podejscie do pacjenta, odpowiada szczegółowo na zadane pytanie, wszystko wyjaśnia. Niezwykłe ciepły i życzliwy lekarz -człowiek, rzadko mam doczynienia z takim lekarzem. Polecam! !!!!

Po kilku wizytach u Doktora jestem pozytywnie zaskoczona, że tak młody lekarz dysponuje tak szeroką wiedzą. Nie tylko nie zbagatelizował mojego problemu, ale także na własną rękę konsultował moją przypadłość z innym lekarzem specjalistą. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Lekarz kompetentny i uprzejmy. Cierpliwie wysłuchał, zbadał, zlecił odpowiednie badania, które wskazały na przyczynę mojego problemu (do której nie mogłem dojść z dwoma innymi lekarzami). Z czystym sumieniem mogę polecić.

Darzę Pana Doktora pełnym zaufaniem. W razie zgłoszenia się do na wizyte przed diagnoza dostaje skierowanie na komplet badań. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Wszystko super, nie ma sie do czego przyczepic, przyczyny choroby i sposob leczenia wytlumaczone rzetelnie i jasno

Wciąż poszukujesz " Błonie"?

Gabinet Medycyny Urody
Fabryczna 7