lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Bardzo dobry specjalista. Miły, pomocny i przede wszystkim fachowiec jakich mało.

Bardzo miły i pomocny lekarz. Bez pośpiechu chciał skutecznie pomoc mojej mamie. Pierwszy raz pytając ile kosztuje wizyta ponieważ byłam pierwszy raz i nie dysponowałam zbyt duża gotówka.- usłyszałam. . Proszę się nie martwić o pieniądze.

Absolutnie nie polecam Dr Adama Krajewskiego. Działa schematycznie i wypisuje te same leki, mimo moich uwag, że nie działają (powiedział, że jak nie działają to trzeba zmienić lekarza! ciekawe dlaczego nie leki - widocznie innych nie zna). Pan Adam nawet nie popatrzył na zmiany skórne AZS. Na skórę głowy wypisał lek na łojotokowe zapalenie skóry, zamiast na AZS (czyli na AZS szkodzi zamiast pomagać). Ogólny dramat i brak profesjonalizmu.

To co.dzis się stało to nie lekarz nie przyjął mojego męża ponieważ nie chciał wpuścić kobiety bez kolejki przyjmuje swoich znajomych po interwencji mojego męża stwierdził że mu naubliżał zadzwonił na policję mnie potraktował jak śmiecia gdy spytałam kiedy ten maz go wyzwał stałam pod drzwiami powiedział tylko że przyjmuje ludzi bez kolejki na co doktór pan ma siedzieć jak pokorne ciele i czekać aż szanowny pan go przyjmie tak tego nie zostawię będzie trzeba to z telewizja tam wjadę co ta się wyprawia to szkoda słów......placówka medicon nie pozdrawiam

Witam Byłem umówiony dziś na wizytę do pana doktora na godzinę 13 . Po czym pan zjawia się na godzinę 13.30 ( od 13 ma umówionych pacjentów) Wchodzi pierwsza pani z godziny 13 a potem ładują się osoby nie zapisane pan stwierdził ze to kobiety i trzeba je przepuścić. O godzinie 14 miałem odebrać dziecko z przedszkola . Nie polecam zdecydowanie tego gabinetu i nie pozdrawiam wrednych bab które ładują się w kolejkę.

Witam

Doktor Adam to bardzo dobry specjalista, który prowadząc pacjenta, wnikliwie studiuje jego historię zdrowia, kompleksowo zajmuje się przypadkiem, nawet najbardziej złożonym. Nie stwarza problemów natury biurokracyjnej. Do tego każdy przypadek traktuje indywidualnie, wykazuje się szeroką wiedzą, a przede wszystkim doświadczeniem. Polecam!

Polecam!

Polecam zdecydowanie doktora Adama Krajewskiego, profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek, zawsze gotowy do pomocy.

Najgorszy dermatolog u jakiego byłam , beznadziejne podejscie , wizyty krótkie bez wytlumaczenia leczenia , namawianie na drogie zabiegi medycyny estetycznej bez ktorych podobno nie ma mowy o wyleczeniu tradziku , Nie polecam .

Duża wiedza, sposób podejścia do pacjenta,kompetencje budzą wielki szacunek dla Pana Doktora. Nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł.Jest zawsze uczynny,uprzejmy pomocny w każdej sprawie.

NIE POLECAM!!! Miałam alergiczne zapalenie skóry, poszłam prywatnie do Pana Adama, stwierdził ze to swierzb, wykupowalam leki które mi przepisywal i z dnia na dzień coraz bardziej puchlam(co pan doktor lekcewazyl gdy mu mowilam). Poszłam do lekarza rodzinnego, który stwierdził ze oznak swierzbu nie ma żadnych, oraz ze to jest zapalenie skóry poprzez warunki pracy(pracowałam przy oparach z oleji przemysłowych, nafcie)i dostałam skierowanie do szpitala. Panu Krajewskiemu mowilam przy czym pracuję i czym moze byc to spowodowane, ale on zawzięcie stawał przy swojej niesłuszniej diagnozie. Oczywiście przepisywal drogie mascie+ swoją ...

NIE POLECAM!!!
Miałam alergiczne zapalenie skóry, poszłam prywatnie do Pana Adama, stwierdził ze to swierzb, wykupowalam leki które mi przepisywal i z dnia na dzień coraz bardziej puchlam(co pan doktor lekcewazyl gdy mu mowilam). Poszłam do lekarza rodzinnego, który stwierdził ze oznak swierzbu nie ma żadnych, oraz ze to jest zapalenie skóry poprzez warunki pracy(pracowałam przy oparach z oleji przemysłowych, nafcie)i dostałam skierowanie do szpitala. Panu Krajewskiemu mowilam przy czym pracuję i czym moze byc to spowodowane, ale on zawzięcie stawał przy swojej niesłuszniej diagnozie. Oczywiście przepisywal drogie mascie+ swoją robiona maść.
Oprócz tego jak się niedawno dowiedziałam, znajoma mojej mamy również chodziła to tego lekarza z małym dzieckiem które ma atopowe zapalenie skóry, również doktor stwierdził ze ten roczny maluszek ma swierzba. Po wizycie u innego lekarza zadnego swierzba nie wykryto.