lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Nie polecam Doktora Adama Krajewskiego. Przez półtora roku przepisywał mi te same leki na wypadanie włosów, twierdząc, że nie zna skuteczniejszych. Na moje stwierdzenie, że nie następuje żadna poprawa, na ostatniej wizycie, doradził mi zmianę nie sposobu leczenia, a lekarza. Ręce opadają :(.

Nie polecam Pana Doktora osobom z alergiami I atopowym zapaleniem skóry. Jest bardzo schematowy i na wszystko przepisuje swoje robione masci. Mam atopowe zapalenie a jego masci mi nie pomagaja, gdy poprosilam o cos innego to uslyszalam ze przepisuje tylko to a jak mi nie odpowiada to moge nie przychodzic. Wiec nie przyszlam. Ogolnie jest milym lekarzem ale alergie to nie jego specjalnosc.

Byłam u pana doktora z córeczką 10 miesięczną. Miała dziwne suche plamy. Pan doktor stwierdził że to karmienie piersią jej szkodzi, że mam podawać wyłącznie mleko modyfikowane i słoiczki. Absolutnie żadnych zupek domowych. No chyba że chcę być o chlebie i wodzie to wtedy mogę kontynuować karmienie piersią.... Nonsens. Nie spojrzał na żadne ze zmian skórnych. Do tego pochwalił się że pisał magistra ze skażonych marchewek i widzi że moja córka jest cała pomarańczowa więc na pewno jej co chwilę podajemy marchewkowe bobofruty. Co nie jest prawdą, dostaje max 150ml ...

Nie spojrzał na żadne ze zmian skórnych. Do tego pochwalił się że pisał magistra ze skażonych marchewek i widzi że moja córka jest cała pomarańczowa więc na pewno jej co chwilę podajemy marchewkowe bobofruty. Co nie jest prawdą, dostaje max 150ml soku różnego, nie tylko marchewkowego. Oskarżył mnie też, że pewnie dziecku daję zupki z kostki robione. I nie wierzył kiedy powiedziałam że to nieprawda. Poza tym kiedy miałam jakiekolwiek dodatkowe pytania co do jego decyzji to zaczął mówić do mojej córki ponieważ: "z twoją mamusią się nie da rozmawiać".
Na recepcie wypisał mocna maść sterydową. Pani w aptece powiedziała żebym spróbowała czegoś lżejszego na początek, spróbowałam i pomogło.

Byłam u tego pana parę lat temu i śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze żaden lekarz nie zniszczył mi tak bardzo zdrowia jak pan Adam Krajewski. Miałam wtedy problemy z cerą. Pan doktor zapytał mnie czy chcę przyjmować tabletki hormonalne, kiedy odpowiedziałam, że nie, to zalecił mi izotek- lek o bardzo silnym działaniu, bardzo niekorzystnie wpływający na organizm. Nie poinformował mnie o skutkach brania tego leku- wszystkiego dowiedziałam się dopiero jak go kupiłam i przeczytałam ulotkę. Gdybym była wtedy świadoma skutków działania, nigdy bym się nie zdecydowała na leczenie tym środkiem. Wracając do "pana doktora", kiedy przepisywał mi izotek, to nie zlecił mi dodatkowych badań (choćby badania stanu wątroby), by upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań do tego bym mogła się tym środkiem leczyć. Jedyne co zrobił, to spojrzał tylko na moją twarz, która wtedy wyglądała o niebo lepiej niż po zakończeniu kuracji i całkowitym wydaleniu z organizmu (po paru miesiącach) tego leku, powiedział, że to poważny trądzik (3 krostki na twarzy nazwał poważnym trądzikiem). Żeby tego było mało, nie dość, że zapisał mi izotek, to jeszcze skierował mnie do konkretnej apteki, gdzie mogę dostać ten lek (zakładam że za polecenie ma jakiś profit lub to po prostu jego apteka). Dla informacji skierował mnie do apteki przy ul. Sienkiewicza w Radomiu. Podsumowując, bardzo ale to bardzo nie polecam tego pana, moim zdaniem uogólnia każdy przypadek, zbyt pobieżnie traktuje niektóre przypadki. Oczywiście jest uprzejmy, na ten temat nie mam złego zdania. Ten pan w bardzo uprzejmy sposób zniszczył mi wątrobę, a skutki jego poczynań leczę do dziś- zaznaczając, że nie jestem osobą pijącą alkohol lub w jakikolwiek inny sposób niszczącą kondycję swojej wątroby. Od mojej wizyty minęło około 5 lat. Ja kiedyś wyleczę swoje dolegliwości, ale już na zawsze zapamiętam tego pana i będę odradzać wizyty u niego każdemu.

Niesamowity człowiek dokładny i bardzo mił.tłumaczy chorobe oraz jej leczenie.lecze sie u niego na łuszczycę jest niezwykle podtrzymujacym na duchu lekarzem podejście terapełtyczne.ogromna roznica miedzy nim a synem.zdecydowanie polecam pana dr.

Lepszego, bardziej kulturalnego,konsekwentnego,doświadczonego diagnostę i terapeutę nie spotkałem.Mam łuszczycę ale dzięki Panu Doktorowi mogę funkcjonować w domu i wśród pracowników. Psychologiczne Jego podejście do choroby i człowieka chorego na chorobę skóry sprawia,iż choroba mną nie do końca nie zawładnęła.

Krótko zwięźle i na temat : REWELACYJNY LEKARZ GODNY POLECENIA ZARÓWNO DLA STARSZYCH JAK I DZIECI!!!!!! ZNA SIĘ NA RZECZY!!!!

przemiły kulturalny Pan Doktor ,świetny diagnosta i terapeuta, trudno się do niego dostać.Jak się umówicie telefonicznie nigdy nie odmówi.Doktor i człowiek przez duże "L" i "C".

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz przepisał mi maść bezsterydową oraz krem, które skutkują już po 1 użyciu. AZS objawia mi się od ok. 10 lat.

Wyleczył mi dzieci czego inni nie potrafili.Mają ładną gładziutką skórę, nic ich nie swędzi. Chodzą jak inne dzieci do przedszkola, nie chorują. Mogę bezpiecznie pracować, nie mam absencji w pracy z powodu choeoby bliźniaków. Jesteśmy wszyscy czworo w domu szczęśliwi.