lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Korzystamy z usług Pana Doktora od lat. Jest alergologiem i dermatologiem dla nas rodzinnym. Leczył nas, nasze dzieci, chodzimy z wnuczkami. Doktor o niezwyłej kulturze, wiedzy i noddaniu chorym. Jest przed godz. 7 w pracy, jeszcze przed pacjentami. Ludzie garną się do niego, trudno się niekiedy dostać, jak ma czas to nikomu nie odmawia pomocy. Polecamy wszystkim "Naszego Pana Doktora".

zobaczymy co na drugiej wizycie po pierwszej jestem zadowolony

zobaczymy co na drugiej wizycie po pierwszej jestem zadowolony

Dr rozpoznał u mnie raka skóry. W szpitalu w Mediconie chirurg-onkolog zoperował zmianę nowotworową.Jestem pod kontrolą Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich Kości i Czerniaka.Dr zrobił u mnie badania dodatkowe,rtg,usc,Tk, skierował do Centrum Onkologii w Warszawie. Na razie jest wszystko dobrze. Dziękuję za szybką profesjonalną pomoc. Gdyby proces diagnostyki i leczenia przebywał w normalnych procedurach wyznaczonych przez NFZ dalej niewiele by zrobiono. Pan Prof. RP z Centrum Onkologii był zdumiony taką profesjonalnością Doktora.Dziękuję Panu Doktorowi i modlę się codziennie za Pana zdrowie.

bardzo dobry lekarz.polecam kazdemu.podchodzi indywidualnie do choroby.wyleczyl skore mojemu dziecku.

z powodu zmian rumieniowych rozsianych po skórze tułowia zlecano mi maści sterydowe przez dwa miesiace. leczenie nic nie pomagało, zmian chorobowych przybywało.Pani dermatolog chciała pobrać wycinek ze skóry do badania histopatologicznego.Nie zgodziłam się. Doktor Krajewski stwierdził u mnie ziarniniak obrączkowaty rozsiany. Zastosował chlorek etylu do zamrażania, po trzech dniach choroba ustąpiła.Tyle miesięcy się niepotrzebnie martwiłam.Jestem mu niezwykle wdzięczna.Jest Pan na prawdę świetnym lekarzem.

bez uwag - poza przekazaniem informacji ogólniejszych o leczeniu, a wykraczających poza ramy medycznego podejścia do leczenia np. dobór odpowiedniej diety, próba wyznaczenia ram spędzania wolnego czasu czy praca itp

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. U mojego 4 miesięcznego synka nie rozpoznał choroby po czterech wizytach. Wg niego jedzenie ze słoiczków jest zdrowsze od mleka matki - nienormalny. Nie polecam!!!

Cieroię od wielu lat na łuszczycę.Ten,którego dopadła ta choroba wie,że można czuć się jak trędowaty.Pan Doktor Krajewski założył w "Mediconie" w Radomiu Stowarzyszenie Chorych Na Łuszczycę.Spotykamy się raz na dwa miesiące.Dyskutujemy nie tylko o trapiących nas problemach.Na codzień Doktor ma dla nas czas,przepisuje leki, leczy nas "Lampą PUVA", wypisuje skierowania na leczenie sanatoryjne.Tak wielka dostępność w tych czasach do lekarza to dla nas "LłASKA BOŻA".Doktor ma świetna opinię u ludzi jako człowiek z wielkim sercem i świetny specjalista.Przyjmuje wszystkich,którzy go poproszą, poza kolejką przyjmuje matki z dziećmi, a jest ich dużo więcej niz przed gabinetami pediatrycznymi.Dziękuję Panu w imieniu wszystkich pacjentów.

Leczyli mnie różni dermatolodzy od dwóch lat na trądzik różowaty. Od czasu do czasu miałam czerwoną twarz ze złuszczającym się naskórkiem.Stosowałam przeróżne maści i drogie kremy. Doktor Krajewski na pierwszej wizycie powiedział mi, że moja twarz wygląda mu jakbym miała uczulenie na sztuczną hennę. Faktycznie rumieńce i obrzęki na twarzy nasilały sie po farbowaniu włosów i myciu ich niektórymi szamponami. Testy wykonane przez Doktora potwierdziły jego diagnozę. Mam uczulenie na paraphenylenodiaminę, czyli sztuczną hennę. Włosy farbuję tylko farbami Welli i Goldwella.Twarz mam gładką i różową.Z tak kompetentnym, miłym i ciepłym lekarzem nie spotkałam się dotychczas. Gorąco polecam Doktora Adama Krajewskiego.

Bardzo polecam. Dokładnie wytłumacz mi na czym będzie polegać moje leczenie. był miły i uprzejmy. Czasem nawet żartował .