lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz poświęcił mi dokłandnie 5 minut!!! Mam problem z paznokciem. Tylko zerknął na palca i przepisał antybiotyk na dwa miesiące!!! Na każde moje zadane pytanie spotykałam się z odpowiedzią: "tak trzeba", "przeczyta Pani na ultoce". Naprawdę odradzam.

Naprawdę odradzam.

hmmm lekarz ogłada moje rece przez 3 sekundy...moze, przepisuje leki ktore nie działają, nie slucha co mowi pacjent, nie udziela odpowiedzi na zadane pytanie kieruje na zadne badania trzeba sie prosić,przepisuje drogie leki.Dobre opinie to pisza chyba osoby ktore byly na kilku wizytach ja niestety mam chorobe przewlekła i leczylam sie u tego Pana 3 latae efekty straszne.NIE POLECAM

Czekając na poczekalni myślałam kiedyś, że dr Adam Krajewski jest nie tylko alergologiem i dermatologiem ale również pediatrą, tak dużo było wśród nas w różnym wieku dzieci. Mamy opowiadały mi, że są bardzo zadowolone z wyników leczenia swoich pociech przez dr Adama Krajewskiego.Mój Franek ma zapalenie atopowe skóry, karmiłam go krótko piersią, podobno ma to duże znaczenia na przebieg tej choroby.Zastosowan kremy, maści kąpiele i leki zadziałały na tyle ,że Franio poszedł w tym roku do przedszkola. Ustąpił świąd i suchość skóry, je wszystko tak jak inne dzieci, choroba rzadko nawraca, szczególnie po zdenerwowaniu synka, ale na krótko. Jesteśmy wszyscy troje szczęśliwi z wyników leczenia. Dziękujemy Panu.

Biorąc pod uwagę radomskich dermatologów dr. Krajewski według mnie powinien być w czołówce bo poziom naszych lekarzy jest dosyć niski. Jednak mam zastrzeżenia - nie rozpoznał nawrotu choroby oraz unika dyskusji na temat choroby np. przyczyń jej wystąpienia itp. Ogólnie wizyta wygląda tak: dr ogląda, stawia diagnozę, wypisuje receptę i daje do zrozumienia żeby zwolnić miejsce następnemu pacjentowi, dodatkowe pytanie - o jakby nie było własne zdrowie - nie są mile widziane.

Leczę się od dzieciństwa na atopowe zapalenie skóry i astmę. Od lat prowadzi mnie Pan Doktor Adam Krajewski. Poza maściami natłuszczającymi, nawilżajacymi i kąpielami leczniczymi, lekami przeciwświadowymi miałem naświetlania lampą UVB-311 w Mediconie. Jeździłem wielokrotnie do sanatorium, wnioski wypisywał mi Pan Doktor Krajewski. Jestem studentem III roku medycyny Uniwersytetu Medeycznego w Lublinie.Skóra dzisiaj wyglada bardzo ładnie, napady duszności ustąpiły.Sporadycznie stosuję wziewny lek "Oxis". Pan Doktor nie stosował u mnie miejscowo sterydów, wziewne sterydy stosowałem przed latami gdy astma była o cięższym przebiegu.Profesor z interny, mam już ćwiczenia kliniczne, stwierdził, że byłem nadzwyczaj dobrze prowadzony przez alergologa-dermatologa.Moja astma i atopowe zapalenie skóry są najcięższą z chorób alergicznych, szczególnie astmy.Dziękuję Panu Doktorowi. Za namową Pana Doktora studiuję medycynę z czego cieszy sie równiez moja rodzina.

Jedyny lekarz alergolog, ktory wykonał u moich dzieci badania: testy alergologiczne, badania krwi( IgE i Eozynofile), wymazy bakteriologiczne z nosa i gardła, skierował na konsultację do laryngologa. Przyczyną obturacji oskrzeli nie była alergia tylko bakterie. Tak skończyło się leczenie na astmę rozpoznawaną przez alergolgów-pediatrów i przewlekłe stosowanie wziewnych sterydów. Dzieci były w sanatorium w Kolobrzegu i Dąbkach. Córeczka chodzi juz do zerówki, a synek zaczął uczęszczać do przedszkola. Są zdrowe, nie chorują. Dziękujęmy Panu Doktorowi Adamowi Krajewskiemu, polecamy Pana wszystkim rodzicom.

Owszem bardzo mily lekarz. Chodzilam do innych lekarzy ktorzy mi nie pomogli. On owszem pomogl ALE. przepisal mi leki i w trakcie ich brania swedzenie przestalo byc, ale gdy tylko skonczylam brac antybiotki i stosowac masci spowrotem nie potrafie sobie poradzic z moim problemem. Jestem smuszaona ponownie isc na wizyte i ponownie za nia zaplacic 50 zl! E

Jest dosyć miły, ale według mnie ta jego uprzejmość jest bardzo sztuczna. Czasami zdarzało się, że był bardzo niemiły, wręcz obrażony. Na początku byłam zadowolona, ale w rezultacie bardziej mi zaszkodził niż pomógł. Ze skutkami jego leczenia borykałam się latami i nie było mi łatwo. Wiem, że niektórym ludziom pomógł, ale niestety nie mi.

Byłem na wizycie u Pana Doktora,jestem miło zaskoczony podejściem do pacjenta,wiedzą,o czym świadczy postawiona diagnoza.Leczono mnie na nie wiadomo co,dawano przeróżne leki,często sterydowe,nic nie pomagało.Zastosowane leki na drugi dzień przyniosły spodziewany pozytywny efekt spowodowała ustąpienie objawów alergicznych.Dziecko obecnie je wszystko,rozszerzam dietę,nie występuje suchość skóry i dokuczliwy świąd.Polecam wszystkim pacjentom i mamom Pana Doktora.Wizyta u Pana Doktora w Mediconie to przyjemność.Doktor przyjmuje dzieci poza kolejką,nie musimy czeka na wizytę tygodniami.Gratuluję Panu tak dobrych opinii.

5 minutowa wizyta: -nawet na mnie nie spojrzał,nie obejrzał skóry -min.wyjasnienia zmian skornych -mówił mało rzeczowo,nawet nie pozwolil mi zadac pytania -przepisal drogie leki ktore nie dzialaly,nawet nie pytal czy wczesniej nie uzywalam ich i czy mnie nie uczulaja -oczywiscie zlecil oczyszczanie w jego wlasnym salonie(oczywiscie nie tanim) Nigdy nie spotkalam sie z az tak nieprzyjemnym lekarzem,wszyscy go chwala nie wiem za co,prywatnie to wiadomo ,jak do sie chodzi co jakis czas kasa wpada nie mala to zawsze wiecej cos powie...oby mniej takich lekarzy

5 minutowa wizyta:
-nawet na mnie nie spojrzał,nie obejrzał skóry
-min.wyjasnienia zmian skornych
-mówił mało rzeczowo,nawet nie pozwolil mi zadac pytania
-oczywiscie zlecil oczyszczanie w jego wlasnym salonie(oczywiscie nie tanim)