lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Wspaniały człowiek i świetny lekarz,gratuluję Panu Panie Doktorze tego dobrego co o Panu piszą ludzie z którymi się Pan spotkał.

bardzo, bardzo dobry dermatolog i alergolog

bardzo, bardzo dobry dermatolog i alergolog

Bardzo cieszą mnie tak pozytywne opinie dot. dr Krajewskiego. Moim zdaniem zasługuje na nie. e**

Taki powinien być każdy lekarz. Gratuluję Panu.

Taki powinien być każdy lekarz. Gratuluję Panu.

Miły, fachowy, punktualny, nie wychodzi ,,na kawę".Polecam.

Miły, fachowy, punktualny, nie wychodzi ,,na kawę".Polecam.

MOZE I P.DOKTOR MAŁO TŁUMACZY CHOROBĘ,ALE DOBRZE LECZY JAK NA NASZE MIASTO STARA SIE LECZYC LEKAMI NIE STERYDOWYMI JAK WIEKSZOSC U KTÓRYCH BYŁAM(A BYŁO ICH WIELU)CHODZE DO NIEGO JUZ DLUŻSZY CZAS I WIDZE EFEKTY U INNYCH DOSTAWAŁAM MASCI STERYDOWE I PO JAKIMS CZASIE WSZYSTKO POWRACAŁO I TAK CAŁY CZAS AŻ ZNISZCZYŁAM SOBIE SKÓRĘ.

Leczyłam się u wielu dermatologów i alergologów przez 7 lat. Żaden z nich nie wiedział co mi jest i wreszcie trafiałam do dr. Krajewskiego. Maść robiona w aptece na zamówienie za 5 złotych wyleczyła mnie!!! POLECAM!

Bardzo fajny lekarz, miły i uprzejmy. Chociaż miałam obawy co do mojej dziwaczej wysypki bardzo szybko rozpoznał chorobę i co ważne przepisał leki za jedyne 5 zł, które pomogły mi w kilka dni. Chwali się również to, że jest dostępny codziennie. Dziękuję :)

Zdecydowanie polecam,świetny lekarz alergolog i dermatolog, wspaniały człowiek. Korzystam z porad Pana Doktora, leczy się u niego w "Mediconie" cała moja rodzina.Jesteśmy zachwyceni leczeniem i podejściem do pacjentów Pana Doktora.

Byliśmy z dzieckiem u wielu dermatologów i alergologów w Warszawie, Radomiu i innych miastach tam gdzie nam doradzano.Tylko Dr A.Krajewski nam pomógł.Atopowe zapalenie skory zdecydowanie ustapilo.Dziecko nie drapie sie, śpi spokojnie. Od roku nie wystepowało zaostrzenie.Syn rozpoczął naukę w szkole.Nie stosowalismy żadnych sterydów, jak poprzednio mu przepisywano lecz tylko kremy nawilzajace i masci natłuszczajace. Bylismy w sanatorium w Dąbkach i Kołobrzegu. Jestesmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni. Synek normalnie funkcjonuje w środowisku rówieśników.Mamy stały kontakt z Panem Doktorem. Nie obraza sie jeżeli zadzwomimy do niego nawet w niedzielę.Jesteśmy nim zauroczeni. Dziekujemy Panu Panie Doktorze.