Mój zawód jest jednocześnie moją prawdziwą pasją. Rozwijając swoje umiejętności i pogłębiając wiedzę w zakresie anatomii, biomechaniki, fizjologii, neurologii i psychologii mogę dotrzeć i pomóc coraz szerszej grupie pacjentów.

W kilkuletniej praktyce fizjoterapeuty i osteopaty staram się wnikliwie analizować każdy przypadek poprzez wywiad, badanie fizykalne i odpowiednie testy mające na celu właściwe rozpoznanie i diagnostykę przyczyny schorzenia aby docelowo indywidualnie dobrać odpowiednie techniki terapeutyczne. Dla dobra swoich pacjentów dbam o nieustanny rozwój zawodowy uczestnicząc w specjalistycznych kursach i studiach oteopatycznych. Aby zapewnić należytą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia stawiam jako priorytet indywidualne podejście do pacjenta jako jednostki wymagającej poświęcenia należytej uwagi i objęcia kompleksową terapią nie tylko lecząc stany bólowe i dysfunkcje z którymi się zgłasza ale również zwracając uwagę na inne zaburzenia pozornie mogące nie mieć powiązań z pierwotnymi dolegliwościami.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- niemiecki

Fachowe podejście do pacjenta! Pan Adam wykazał się bardzo dużą wiedzą i szybko zdiagnozował źródło moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę. Wystarczyło pare wizyt i pozbyłem się problemu z którym borykałem się kilka lat. Naprawdę polecam! 🙂

Pan Adam wiele razy pomogl mi z dolegliwosciami zwiazanymi z miesniem dzwigacza łopatki. Jest profesjonalny i posiada rozlegla wiedze. Terapia jest jego pasja i to widac. Serdecznie polecam !

Bardzo kompetentny lekarz, który mimo młodego wieku wykazuje się bogatym doświadczeniem i bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Polecam :)

Pan Adam ma zlote rece.. Mega profesjonalny. Moge z czystym sumieniem zaryzykowac stwierdzenie ze uratował mi życie 💪💪💪 dziękuję

Mega polecam. Pełna profeska. Indywidualne podejście do pacjenta. Warto przekonać się osobiście. 10/10