lekarz Adam Kula

Kobieta 7 MSC ciąży. Przyszłam z bólem gardła,osłabieniem plus gorączka 1 dzień. Dodałam że od półtorej tygodnia mam też zapalenie ucha które jest już leczone u laryngologa antybiotykiem dousznym. Dostałam tylko skierowanie jeszcze raz do laryngologa że on nic nie zrobi. Z łaski zajrzał mi do gardła. Nic nie powiedział. Nie zostałam wgl zbadana, osłuchania zmierzone ciśnienie, NIC. Wyprosilam skierowanie na badanie moczu i krwi. Crp mi nie dał bo po co ciężarna ma wiedzieć czy ma zapalenie. Wyprosil mnie z gabinetu i podniósł głos. Skarga złożona

Kobieta 7 MSC ciąży.

Brak zainteresowania pacjentem, byłem potraktowany jak przedmiot, którego trzeba usunąć jak najszybciej z gabinetu. Zero zainteresowania, lekarz widzi tylko czubek własnego nosa. Nie wytłumaczył mi nawet na co dostaje leki, pomimo zadawanego trzykrotnie pytania. Nie daje skierowań. Pokazuje swoją wyższość nie mając pojęcia kto siedzi po drugiej stronie ie biurka. Nigdy więcej, nawet jakby był ostatnim lekarzem na tej planecie, ponieważ i tak nie pomoże.

Brak zainteresowania pacjentem, pozwalanie sobie na wyższiściowość i chamskie zachowanie, bo pacjent przecież jest w potrzebie, cierpi, niepokoi się, jest zagubiony, a od osoby w roli lekarza zależy czy ta potrzeba (ulgi w bólu, diagnozy, wyjaśnienia jak przebiega leczenie, uspokojenia) zostanie zaspokojone. Nie ma co się łudzić, przez tego lekarza raczej nie.

Beznadziejny lekarz... Chamsko odzywa się do pacjenta!!! Brak kultury osobistej! Przychodzi człowiek do niego prosić o pomoc a on zamiast pomóc to wygłasza swoje głupkowate teksty!! Arogancki człowiek bez serca!

Nieuprzejmy, bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta, NIE POLECAM Nie potrafi udzielić odpowiedzi na konkretne pytania i nadrabia to swoim aroganckim zachowaniem.

Nieuprzejmy, bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta, NIE POLECAM

Beznadziejny lekarz!!!Naprawdę wizyta u doktor to strata czasu.Brak zainteresowania pacjentem. Wielka łaska w przepisaniu recepty i skierowaniu na badania.Tekst doktora do pacjenta" jak chce Pani sobie zrobić badania to punkt pobrań jest obok, tylko trzeba zapłacić.Po prostu tragedia. Nigdy więcej nie skorzystam z jego usług choćby miał być ostatnim lekarzem świata i nikomu go nie polecam.