Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie jest wysoka. Pieniądze nie są ważniejsze od pacjenta. Ola

Zgadzam się z przedmówcą, Anioł z tego doktora :) Zdecydowanie lekarz z powołania, dobrze traktuje pacjenta, poświęca dużo czasu na zdiagnozowanie, omówienie z pacjentką jej stanu zdrowia, problemu, choroby. Widać, że ma dużą wiedzę, a przy tym jest skromny co według mnie jest też kluczem do bycia dobrym lekarzem, a miałam do czynienia już z wieloma lekarzami. Bardzo ludzki, cierpliwy, widać że uczciwy człowiek. POLECAM JEŚLI SZUKACIE DOBREGO LEKARZA!

Lekarz Adam Kuźnik to lekarz-anioł. Bardzo cierpliwy, spędza z pacjentką dużo czasu, bardzo dokładny. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i po 1 miesiącu od pierwszej wizyty u Niego zaszłam w ciążę (wcześniej staraliśmy się o dziecko 2 lata). Polecam także naprotechnologię w staraniu się o dziecko.

Zdecydowanie polecam!!! jest to chyba jedyny lekarz który na wizycie z NFZ zajmuje się pacjentem długo i wnikliwie,nic nie bagatelizuje,pyta ,tłumaczy,spokojny,opanowany i kompetentny. Na pewno nie zmienię lekarza.

Na pewno nie zmienię lekarza.

Lekarz Adam Kużnik to anioł nie człowiek cierpliwy,uprzejmy,fachowy,wszystko dokładnie wytłumaczy i zapisze gdybym coś zapomniała,o każdej porze odbierze telefon i wie kto dzwoni.A ceny wizyt są śmiesznie niskie.naprawdę bardzo bardzo polecam

Wspaniały lekarz, kompetentny,uprzejmy,cierpliwy. Z ogromną i wszechstronną wiedzą medyczną. Zdiagnozował u mnie chorobę, której nie wykrył nawet lekarz specjalista ze swojej dziedziny : o Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz. człowiek czuje sie wyjątkowo, zawsze podchodzi indywidualnie do pacjenta. polecam. mam do niedo pełne zaufanie

Wspaniały lekarz ,godny polecenia.Zawsze miły, uśmiechnięty i bardzo kompetentny.

Pan Adam jest zarówno wspaniałym fachowcem, jak i człowiekiem godnym zaufania. Zawsze wysłucha, uspokoi, doradzi i podpowie. Jako lekarz jest bardzo dobry, można mu zaufać! Polecam!

Do doktora Kużnika chodze od dziecka, jest to bardzo sumienny lekarz. Zdażyło mi się z tą samą dolegliwością pójść najpierw do innego lekarza i zostać potraktowaną bardzo pobierznie a potem do niego i zostałam skierowana na szereg badań, dokładnie przebadana i zdiagnozowana. Zresztą kolejki do niego (trzeba zapisywać się dzień wcześniej, kiedy do inych lekarzy w tej przychodni jest pusto) mówią same za siebie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Skoczów"?

Krzysztof Puda

Skoczów ul.Kossak-Szatkowskiej 24
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki zdrowotnej Piotr Gruszczyk
ulica Mennicza 3
43-430 Skoczów
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Zofii Kossak-Szatkowskiej 24
ul. Targowa 6F