lekarz Adam Kuźnik

Lekarz rodzinny

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie jest wysoka. Pieniądze nie są ważniejsze od pacjenta. Ola

Zdecydowanie polecam!!! jest to chyba jedyny lekarz który na wizycie z NFZ zajmuje się pacjentem długo i wnikliwie,nic nie bagatelizuje,pyta ,tłumaczy,spokojny,opanowany i kompetentny. Na pewno nie zmienię lekarza.

Na pewno nie zmienię lekarza.

Lekarz Adam Kuźnik to lekarz-anioł. Bardzo cierpliwy, spędza z pacjentką dużo czasu, bardzo dokładny. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i po 1 miesiącu od pierwszej wizyty u Niego zaszłam w ciążę (wcześniej staraliśmy się o dziecko 2 lata). Polecam także naprotechnologię w staraniu się o dziecko.

Wspaniały lekarz ,godny polecenia.Zawsze miły, uśmiechnięty i bardzo kompetentny.

Wspaniały lekarz, kompetentny,uprzejmy,cierpliwy. Z ogromną i wszechstronną wiedzą medyczną. Zdiagnozował u mnie chorobę, której nie wykrył nawet lekarz specjalista ze swojej dziedziny : o Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Skoczów"?

Krzysztof Puda

Skoczów ul.Kossak-Szatkowskiej 24
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki zdrowotnej Piotr Gruszczyk
ulica Mennicza 3
43-430 Skoczów
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Zofii Kossak-Szatkowskiej 24