lekarz Adam Kuźnik

Lekarz rodzinny

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie jest wysoka. Pieniądze nie są ważniejsze od pacjenta. Ola

Zdecydowanie polecam!!! jest to chyba jedyny lekarz który na wizycie z NFZ zajmuje się pacjentem długo i wnikliwie,nic nie bagatelizuje,pyta ,tłumaczy,spokojny,opanowany i kompetentny. Na pewno nie zmienię lekarza.

Na pewno nie zmienię lekarza.

Lekarz Adam Kuźnik to lekarz-anioł. Bardzo cierpliwy, spędza z pacjentką dużo czasu, bardzo dokładny. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i po 1 miesiącu od pierwszej wizyty u Niego zaszłam w ciążę (wcześniej staraliśmy się o dziecko 2 lata). Polecam także naprotechnologię w staraniu się o dziecko.

Wspaniały lekarz ,godny polecenia.Zawsze miły, uśmiechnięty i bardzo kompetentny.

Wspaniały lekarz, kompetentny,uprzejmy,cierpliwy. Z ogromną i wszechstronną wiedzą medyczną. Zdiagnozował u mnie chorobę, której nie wykrył nawet lekarz specjalista ze swojej dziedziny : o Gorąco polecam!

Zgadzam się z przedmówcą, Anioł z tego doktora :) Zdecydowanie lekarz z powołania, dobrze traktuje pacjenta, poświęca dużo czasu na zdiagnozowanie, omówienie z pacjentką jej stanu zdrowia, problemu, choroby. Widać, że ma dużą wiedzę, a przy tym jest skromny co według mnie jest też kluczem do bycia dobrym lekarzem, a miałam do czynienia już z wieloma lekarzami. Bardzo ludzki, cierpliwy, widać że uczciwy człowiek. POLECAM JEŚLI SZUKACIE DOBREGO LEKARZA!

Lekarz Adam Kużnik to anioł nie człowiek cierpliwy,uprzejmy,fachowy,wszystko dokładnie wytłumaczy i zapisze gdybym coś zapomniała,o każdej porze odbierze telefon i wie kto dzwoni.A ceny wizyt są śmiesznie niskie.naprawdę bardzo bardzo polecam

Bardzo dobry lekarz. człowiek czuje sie wyjątkowo, zawsze podchodzi indywidualnie do pacjenta. polecam. mam do niedo pełne zaufanie

Wspaniały lekarz, cierpliwy, uprzejmy i co jest bardzo ważne trafnie diagnozuje choroby oraz nie oszczędza na badaniach!Pacjent czuje się wyjątkowy!!!"Biały kruk" wśród lekarzy!!!!

Do doktora Kuźnika chodzę od dziecka, jest bardzo cierpliwy i ma doskonałe podejście do dzieci. Serdecznie polecam go innym pacjentom.