lekarz Adam Kwaśny

Pediatra

Nareszcie lekarz godny zaufania, przede wszystkim kompetentny. Byliśmy na wizycie patronażowej 5 tygodniowego synka. Zbadał malutkiego od stóp do głów, spokojnie i bez pośpiechu. Odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości, które nurtują młodych rodziców ;) Doradził w sprawie szczepionek: na co szczepić, kiedy i dlaczego. Poświęcił nam całą godzinę. Bardzo wesoły i rozgadany człowiek. To prawdziwy lekarz z powołania: to widać i słychać :) Mieszkamy 50 km od gabinetu, ale w razie problemów lub wątpliwości będziemy się zgłaszać tylko do tego lekarza. Serdecznie polecam!

Lekarz Adam Kwaśny jest bardzo uprzejmy,miły,śmieszny.Chodzę do niego,żeby mnie zbadał od kilku dobrych lat.Bardzo polecam Adama Kwaśnego :)

Uważam Pana Kwaśnego za wspaniałego lekarza. u mnie zawsze wskaże właściwą diagnozę , leczy do skutku potrafi nawet poświęcić swój prywatny czas by ukoić kogoś ból .Bardzo szanuje tego doktora i zdecydowanie jest godny polecenia.To zdecydowanie lekarz jeden z nie licznych z powołania .

Pana doktora Kwaśnego znam już 15 lat i dla mnie jest to pediatra na szóstkę. Mam troje dzieci i dr Kwaśny sprawdził się jako niesamowity specjalista o rewelacyjnym podejściu do dzieci. Jestem wdzięczna za to, że nie faszerował moich dzieci antybiotykami. Dzieci nabywały odporności coraz łagodniej przechodząc kolejne infekcje. Nie wiem skąd w niektórych rodzicach zrodził się ten pogląd, że dobry lekarz to ten który przepisuje antybiotyki. Na zachodzie Europy antybiotyk podawany jest w ostateczności po wykonanym antybiogramie.

Ten człowiek wie co mówi, wie bo potym co mówi widać, że zna się na swojej pracy. Nie owija w bawełnę, jak musi powiedzieć to czego usłyszeć nie chcemy to też powie, mówi prawdę i zawsze daje wskazówki jak zmienić to co złe na dobre. Jego diagnozy w przypadku mojej wnuczki są zawsze trafione, potrafi podzielić się z koleżanką po fachu swoimi uwagami jak też zapytać o radę. Z całego serca polecam i z całego serca szanuję.

Uprzejmy, uśmiechnięty, lubi dużo rozmawiać. :) Potrafi zrobić wszystko by pomóc pacjentowi, można mu zaufać. Cenię. :)

Uprzejmy, uśmiechnięty, lubi dużo rozmawiać. :)
Potrafi zrobić wszystko by pomóc pacjentowi, można mu zaufać.
Cenię. :)

Polecam !tez jestem zadowolona z uprzejmnosci i prostoty lekarza .Ludzkie podejscie i odpowiadanie na kazde zadane pytanie.

MOI DRODZY;MIMOM ZE NIEMIESZKAM JUZ W CHOJNICACH ANI W POLSCE TO NIGDY NIEZAPOMNE DOKTORA KWASNEGO,ANI TEGO CO ZROBIL DLA MOICH DZIECI.Z PEWNOSCIA POLECAM GO INNYM,ZAWSZE MIAL CZAS DLA PACJENTA A NAWET NA TO ZEBY PO LATACH DOPYTAC SIE O SWOICH DAWNYCH PACJETOW:JESTEM MU WDZIECZNA DO DZIS CHOC MOJE DZIECI SA JUZ DOROSLE.POZDRAWIAM

Lekarz miły, sympatyczny i bardzo rozmowny. Nie potrafi natomiast właściwie postawić diagnozy. Moje dziecko utrzymywał przez 4 DNI z temp 40 stopni bez jakichkolwiek leków (poza nurofenem) twierdząć, że to przejdzie !!!! Ma problemy z rozpoznaniem infekcji wirusowych i bakteryjnych. Niestety nie wspomaga się dodatkowymi badaniami (np. labolatoryjnymi). Trzeba samemu wskazywać leki jakie się chce. Koszt prywatnej wizyty 100PLN jak na Chojnice BARDZO DUŻO!

Leczę swoje już 3 letnie dziecko u tego pediatry po 4 innych 'pediatrach' przepisujących 3-letniemu dziecku jeden antybiotyk po drugim. To lekarz z POWOŁANIA!!! Wymarzony, uprzejmy, tłumacząc chorobę od podstaw. W ciągu 3 letniej współpracy tylko raz przepisał antybiotyk. Córka na dzień dzisiejszy jest zdrowa jak przysłowiowy rydz i przechodzi wszystkie przedszkolne infekcje obronną ręką. Tego lekarza polecam absolutnie każdemu. Przyjmuje także prywatnie.