lekarz Adam Kwaśny

Lekarz z powołania. Pacjentowi poświęca dużo czasu. Nie czuliśmy presji, że musimy już kończyć wizytę. Wszystko tłumaczy dokładnie i jasno. Pan Adam trafił z diagnoza, pomógł naszemu synkowi. Jestesmy pod wrażeniem :)

Najlepszy lekarz u którego dotąd byłam. Uprzejmy, kompetentny, dokładnie tłumaczący chorobę, działanie leków. Lekarz z powołania. Z czystym sumieniem polecam.

Lekarz który ma ogromny bagaz doświadczenia oraz wiedzy i uratował niejedno dziecko które dziś jest dorosłym człowiekiem. Lekarz który leczył mnie od małego oraz moje kuzynostwo. Dziś jak jestem w Chojnicach to jedyny lekarz do którego idę z własnym dzieckiem z pełnym zaufaniem i spokojem. Kompetentny i rzeczowy Lekarz który nie faszeruje pacjentów bez potrzeby tona chemi. Kwestia badań również nie ma sobie nic do zarzucenia. Jeśli jakiś badań nie jest w stanie wykonać to poleci i skieruje dalej . Polecam z całego serca najlepszy lekarz w rejonie. P.s. Doktor ...

Polecam z całego serca najlepszy lekarz w rejonie.
P.s. Doktor Adam Kawaśny przyjmuje na Jantarowej 4 informacje na stronie niestety nie są aktualne.

Bardzo dobry lekarz. Umie rozmawiać z pacjentami, szczególnie tymi małymi. :) Nie przepisuje niepotrzebnych leków, leki są stosowane tylko, jeśli istnieją wskazania, co bardzo mi się podoba. Na pewno godny polecenia.

Nareszcie lekarz godny zaufania, przede wszystkim kompetentny. Byliśmy na wizycie patronażowej 5 tygodniowego synka. Zbadał malutkiego od stóp do głów, spokojnie i bez pośpiechu. Odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości, które nurtują młodych rodziców ;) Doradził w sprawie szczepionek: na co szczepić, kiedy i dlaczego. Poświęcił nam całą godzinę. Bardzo wesoły i rozgadany człowiek. To prawdziwy lekarz z powołania: to widać i słychać :) Mieszkamy 50 km od gabinetu, ale w razie problemów lub wątpliwości będziemy się zgłaszać tylko do tego lekarza. Serdecznie polecam!

Lekarz Adam Kwaśny jest bardzo uprzejmy,miły,śmieszny.Chodzę do niego,żeby mnie zbadał od kilku dobrych lat.Bardzo polecam Adama Kwaśnego :)

Uprzejmy, uśmiechnięty, lubi dużo rozmawiać. :) Potrafi zrobić wszystko by pomóc pacjentowi, można mu zaufać. Cenię. :)

Uprzejmy, uśmiechnięty, lubi dużo rozmawiać. :)
Potrafi zrobić wszystko by pomóc pacjentowi, można mu zaufać.
Cenię. :)

Uważam Pana Kwaśnego za wspaniałego lekarza. u mnie zawsze wskaże właściwą diagnozę , leczy do skutku potrafi nawet poświęcić swój prywatny czas by ukoić kogoś ból .Bardzo szanuje tego doktora i zdecydowanie jest godny polecenia.To zdecydowanie lekarz jeden z nie licznych z powołania .

Polecam !tez jestem zadowolona z uprzejmnosci i prostoty lekarza .Ludzkie podejscie i odpowiadanie na kazde zadane pytanie.

Ten człowiek wie co mówi, wie bo potym co mówi widać, że zna się na swojej pracy. Nie owija w bawełnę, jak musi powiedzieć to czego usłyszeć nie chcemy to też powie, mówi prawdę i zawsze daje wskazówki jak zmienić to co złe na dobre. Jego diagnozy w przypadku mojej wnuczki są zawsze trafione, potrafi podzielić się z koleżanką po fachu swoimi uwagami jak też zapytać o radę. Z całego serca polecam i z całego serca szanuję.