dr n. med. Adam Kwintadr n. med. Adam Kwinta - zdjęcie profilowe

dr n. med. Adam Kwinta

Urolog

dr n. med. Adam Kwinta - specjalista urolog

- urodzony w Krakowie;
- matura w I Liceum Ogólnokształcące im. ...

dr n. med. Adam Kwinta - specjalista urolog

- urodzony w Krakowie;
- matura w I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie;
- ukończone studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie.
- II stopień specjalizacji - urologia
- doktorat - Próba oceny reaktywności immunologicznej u chorych na raka nerki
- pracownia Prof. Gabriela Turowskiego
- staże zagraniczne - Getynga, Wurzburg, Schwabisch-Hall, Erfurt, Norymberga 2017
- członek Polskiego Towarzystw...

Od lat cierpię na powracające bóle nerek. Kiedy trwał on już długo i nie pomagały wcześniej zalecane leki trafiłam niestety do pana Kwinty, który kompletnie mnie zlekceważył. Poradził żebym na bóle nerek brała apap! Na koniec błyskawicznej wizyty zasugerował odwiedziny u neurologa. Generalnie jak najszybciej chciał się mnie pozbyć z gabinetu.

Nie polecam lekarza. W ciągu kilku lat wizyt nie zasugerował badania PSA, a kiedy już takie badanie wykonałem, niestety jest niewesoło, delikatnie mówiąc.

świetny lekarz i jednocześnie rzeczowy i bardzo uprzejmy w obejściu człowiek, bardzo mi pomógł. Szczerze polecam Pana Doktora jako doskonałego fachowca. Dziękuję.

Świetny specjalista! Dr Kwinta przeprowadzał moją operację w Krakowie. Nie wierzę, że już po wszystkim. To na prawdę dobry lekarz i bardzo pomocny człowiek. Polecam absolutnie wszystkim1!!

To jest naprawdę genialny lekarz! Stresowałem się strasznie wizytą, odkładałem ją ile można a szkoda bo już dawno mogłem mieć problem z głowy. Doktor ma świetne podejście do pacjenta, można się czuć swobodnie i nie ma takiego stresu. Polecam

u pana doktora leczyłem się jakiś czas temu. Bardzo sie ciesze ze do niego wlasnie trafilem.Każdemu moge polecić.

Bardzo dobry specjalista, polecam. Miałem robiony zabieg 2 lata temu. Do tej pory nic sie nie dzieje. Wszystko sprawnie i dokładnie. Widać że pan doktor wie co robi

Do dr Kwinty trafiłem przypadkowo. Szybka reakcja, celna diagnoza. Z uwagi na powagę sytuacji potwierdził u innego lekarza własną diagnozę. Wszystko odbyło się w ramach NFZ. Szybka operacja przeprowadzona w moim odczuciu bezbłędnie. Szybko wracam do zdrowia. Tak więc z pewnością mogę polecić doktora jako fachowca.

Do dr Kwinty trafiłem przypadkowo.
Tak więc z pewnością mogę polecić doktora jako fachowca.