2,4
2,4
2,7
2,5

Lekarz bez podejścia do pacjenta. Wulgarny i chamski. Brak chęci pomocy służenia co należy do obowiązku lekarza. Przysięga Hipokratesa jest mu zupełnie obca. Odradzam i polecam emeryturę dla bezpieczeństwa przyszłych pacjentek.

poszlam do niego raz z przymusu bo mialam infekcje intymna mialam wtedy 18lat wiec kazdy normalny lekarz robiac badanie bylby w stosunku do tak mlodej osoby delikatny, ale nie on... przepisal jjakies leki a gdy zapytalam z kąd sie mogła zabrac ta infekcja (kazda kobieta chcialaby to wiedziec) odpowiedzial "a z kad sie bierze katar" i ze on nie wie i nie mozna stwierdzic... co ku..wa???

Nie polecam! Nie rozpoznał u mnie nowotworu złośliwego. Mimo, że zgłaszałam mu problemy z plamieniem i krwawieniem to kazał mi przyjść za rok. Dobrze, że poszłam do innego lekarza, który od razu skierował mnie do szpitala i dzięki temu już jestem po operacji.

NIE POLECAM! kompletny brak wiedzy! prosiłam o tabletki dla partnera żebyśmy w końcu wyleczyli się razem a nie nawzajem zarażali to powiedział że nie ma tych tabletek w formie doustnej! OCZYWIŚCIE ŻE SĄ! po czym zwyzywał mnie że podważam autorytet lekarza. TRAGEDIA!!!!

Bardzo mily i kompetenty lekarz, zawsze doradzi i sluzy pomoca, wizyta u niego to sama przyjemność BARDZO POLECAM!

Do pana doktora nie mam zadnych chociaz na wizyty chodze do przychodni jest konkretny kompetentny,i uprzejmy

powiem w ten sposób, chodziłam do pana doktora jakieś 2lata temu, jestem młoda, to były moje pierwsze wizyty w gabinecie ginekologicznym, mina pana doktora niestety jeszcze bardziej mnie stresowała, nie mówiąc o tym że cieżko usłyszeć do mówi, bywałam tam co 3miesiace czasem czesciej czasem rzadziej, ze względu na branie tabletek antykoncepcyjnych, raz za czas zapytał czy wszytsko w porządku, czasem tylko pytał po co przyszłam. Na tabletkach byłam przez około 1,5roku, przez ten okres czasu przebadał mnie tylko raz na 2 wizycie, i zapytał moze dwa razy czy wszytsko w porządku. rozmawia nie chętnie, jak zapytałam czy to możliwe, że od tabletek bardzo często boli mnie głowa i jest mi słabo, odpowiedział że skąd on ma to wiedzieć, żebym przestała jeść to się okaze. po czym po prostu mnie wyśmiał. to była ostatnia wizyta w tym gabinecie. wystarczajaco swoim zachowaniem zraził mnie do lekarzy ginekologów, aż wstyd przynać ale od tamtej pory omijam ich szerokim łukiem.

Nie polecam. dla mnie ten lekarz jest dziwny, bardzo zestresowany jak spojrzeć na jego ręce to mu się trzęsą;/ do tego zauważyłam ze często wychodzi na papierosa co zresztą od niego czuć. Nie chętnie odpowiada na pytania a czasem nawet podnosi głos. Budzi negatywne emocje.

po cytologii miałam krawienia przez pare dni, poniewaz pan doktor byl tak brutalny

kretyn jakich mało, oburzające zachowanie, brak jakiegokolwiek poszanowania dla pacjenta, z całego serca nie polecam idioty