1,3

Mam podobne odczucia jak w poprzednich komentarzach. Każdy z wymienionych elementów wizyty oceniam na 0 gwiazdek. Pan Adam nie wykazuje zainteresowania dokumentacją choroby pacjenta, nie słucha co mówi pacjent w wywiadzie. Wizyta trwa od 2 od 5 min. Na 3 wizycie dostałam skierowanie na badanie TK i informację, że już mnie nie przyjmie. Od doktora nie uzyskałam informacji zwrotnej dlaczego NIE. NIE POLECAM WIZYT

NIE POLECAM WIZYT

kazdy z wymienionych elelentow wizyty oceniam na 0 gwiazdek.na wizyte skierowal mnie szpital broddnowski z dopiskiem pilne,obszerna dokumentacja medycznaa i diagnoza - miazdzyca konczyn dolnych. dr lewczuka nie interesowala ani dokumentacja ani pacjentka .ani nogi, na pytanie coczuje w nagach ipowiedzeniu 3 zdan stwierdzil,ze maam pojsc do reumatologa.cala wizyta trwala gora 5 min. nie polecam ,ignorancja, arogancja - szokcaly czas lekarz gapil sie w ekran laptopa siedzac do mnie bokie,nie dostalam zadnej informacji dla lekarza rodzinnego.. ze zgroza czytam,ze za takie pseudo wizyty dr lewczuk pobiera pieniadze na wizytach prywatnych.

Mam podobne odczucie jak w poprzednim komentarzu. Już na wstępie samo Dzień dobry z łaski i cała konsultacja z badaniem chyba z 5 minut . Niemiły lekarz. Na moje pytania ledwo co odburknął i to takim wyniosłym tonem, że już mi się nie chciało pytać o cokolwiek. Wizyta 220 zł. Nie polecam!!!

Wizyta 200 zł Po wykonanym badaniu oczekiwałam wyjaśnienia badania i odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie : w jakim stanie są moje żylaki. Odpowiedź brzmiała ,,tak jak pani widzi,, Na kolejne pytanie dostałam podobna odpowiedź. W obecności pana doktora za duże pieniądze czułam się jak intruz. Karierowicz!!! Nie polecam :-(