lekarz Adam Lewiński

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Rozmowa z nim jak z przyjacielem, jak byśmy się znali nie od dziś. Zaangażowany, podchodzi kompleksowo do stanu człowieka. Za wszystko dziękuję i gorąco Polecam Pana Doktora

Lekarz w 100% profesjonalny i kompetentny. Pan doktor w pełni wyczerpujący sposób wytłumaczył (w ludzki sposób)przebieg mojej choroby i zabiegu jakiego zostałam poddana. Młody lekarz bardzo sympatyczny i ma super podejście do pacjentów .

Zainteresowany wyleczeniem pacjenta, a nie odhaczeniem kolejnej wizyty. Potrzebne było USG, wiec aparat do USG wjechał do po chwili gabinetu. Zamiast kolejnego skierowania badanie zrobione tu i teraz. Zabieg operacyjny wykonany bez komplikacji, problem wycięty, zagojony i zapomniany. Do tego bardzo sympatyczny człowiek. Polecam.

Młody lekarz,bardzo zaangażowany w problemy zdrowotne pacjentów.Kompetentny, uprzejmy,wzbudzający zaufanie swoją bezpośredniością i "ludzkim" podejściem. Zyczę wszystkim pacjentom takich lekarzy

Lekarz z powołaniem,kompetentny,pełen cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta ,potrafi okazac zrozumienie i dogłębnie wytłumaczyc nurtujące pacjenta problemy.polecam