lek. dent. Adam Lisik

Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory spotkalam. Pelen profesionalizm, niesamowicie sympatyczny i kulturalny.

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.

Najlepszy stomatolog, profesjonalny, uważny, z ogromna wiedzą i chęcią pomocy. Przy tym skromny człowiek. Ratuje sytuacje beznadziejne, motywuje do dbania o zęby. Doskonale wyposażony gabinet. Polecam.

Ratuje sytuacje beznadziejne, motywuje do dbania o zęby.
Doskonale wyposażony gabinet. Polecam.

Najlepszy stomatolog w TM pod każdym względem, a przede wszystkim w stosunku jakości do ceny.

Gorąco polecam Najlepszy specjalista w Tomaszowie Profesjonalizm wspaniały sprzęt i komfort leczenia Wspaniały kontakt z pacjentem a przede wszystkim super fachowiec Bardzo dziękuję Panie Doktorze za uratowanie zęba

Pełny profesjonalizm, podejście do pacjenta, tlumaczenie diagnozy i leczenia, kompleksowość na wysokim poziomie. SZCZERZE -POLECAM !

Najlepszy stomatolog w Tomaszowie. Nikt nie poradził sobie z moim zębem a Doktor go uratował. Dzięki niemu nie musiałam wyrywać zęba.