lek. dent. Adam Ludwig

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana doktora. Bardzo sympatyczny i kompetentny. Profesjonalne i empatyczne podejście. Ceny do zaakceptowania.

Jest najlepszym stomatologiem, z jakim miałam do czynienia. Delikatny, wyrozumiały, miły, uprzejmy, a przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim.

Witam, mam 26 lat i od 7 roku życia leczę zęby u Pana doktora. Nigdy nie wyszłam z gabinetu rozczarowana, zniechęcona czy jak to mówią - z traumatycznymi wspomnieniami. Jako dziecko 4-6 letnie miałam mnóstwo problemów ze swoimi zębami i przeszłam przez ręce wielu stomatologów. Od pierwszej wizyty u dr Ludwiga nie zmieniałam lekarza i nadal wracam. Polecam !!! A.W.

leczyłem u niego zęby kanałowo, i teraz sie okazało że część kanałów nie jest wypełniona do końca, a część wogóle nie jest wypełniona, zdecydowanie odradzam do grubszego leczenia, do pierdół typu zwykła plomba jest ok nic wiecej.,

Polecam !!!!!!! cierpiałem- wyrwałem ! i wdzieczny jestem - żadnych komplikacji - bez bólowo i fachowo!

Potworny ból jakiego jeszcze nie przeżyłem. Usuwałem dolną 6. To była wizyta prywatna z jakimś ekstra znieczuleniem po którym jeszcze kilkanaście godzin miałem zdrętwiałą całą twarz. A mimo to bolało, a wiem co znaczy prawdziwy ból (pooperacyjny), kiedyś przeszedłem poważną operację na otwartej klatce. Od tego czasu mam problem z rozchylaniem szeroko ust, przeskakuje mi coś w szczęce i muszę wysuwać ją jakby lekko do przodu. Samo podejście stomatologa NAGANNE. Bez słowa i jakiegokolwiek współczucia czy tłumaczenia, skrajna apatia. Wszystko na siłę. Reszta personelu ok, całkiem miło i sympatycznie. Wizyta ...

Reszta personelu ok, całkiem miło i sympatycznie.
Wizyta była już jakiś czas temu, a nadal wspominam to traumatycznie.