Adam Maciejewski

Wielki pan Adam. Polecam , jestem klientem od ponad 10 lat i jestem zadowolony ,a ze mało czasu poświęca pacjentowi to jest kapitalizm, musi zarobić na ZUS

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie wyczyściła ząbki:/ był na tyle taktowny, że nawet nie pytał czyja to sprawka ani jej nie obmawiał) Lekarz ma być uprzejmy, profesjonalny i ma się skupiać na tym co robi a nie opowiadać anegdotki. Na plotki - do fryzjera. Bardzo mnie irytuję jak słyszę, że ktoś kto nie chichocze jest arogancki. Co do kilku gabinetów naraz - jeśli ktoś czeka na znieczulenie to może w tym czasie pójść do innego pacjenta który jest znieczulony. To jest racjonalne gospodarowanie czasem własnym i pacjentów. Ma siedzieć i się gapić na pacjenta czekając aż to znieczulenie zadziała? W przypadku gdy już coś robi to nigdzie nie odchodzi. Inni nie chodzą-bo może nie mają kilku gabinetów :) Nie spotkałam się, żeby odmówił pomocy w przypadku bólu. Terminy długie - bo są dobrzy. Czy dobra restauracja jest pusta?-nie. Tak jest też tutaj, zawsze terminy można z nimi osobiście negocjować. Może i jest drogo, ale przynajmniej płaci się raz i spokój na długi czas. Ja polecam ten gabinet i myślę, że poparłam to stosowną argumentacją.

Zdecydowanie polecam. Wcześniej chodziłem do Doktora Maciejewskiego i byłem bardzo zadowolony, ale z uwagi na bardzo odległe terminy przeniosłem się do Pani Doktor Kuczmy. Miła, kompetentna, wszystko wytłumaczy, cena wysoka, ale trudno.. terminy też niestety odległe;(

Leczę się u nich i gorąco polecam ,godni zaufania może nie najtaniej ale wysoka jakość

Zdecydowanie polecam, kompetentny, dokładny, uprzejmy. Korzytam z jego pomocy od ponad 10 lat, podobnie jak moja rodzina.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ostrów Wielkopolski"?

Joanna Kasznia

Zakład.