Gorąco polecam profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła obsługa dr Kuczma bardzo miła i kompetentna dziękuję Ząbki uratowane:-)

Ząbki uratowane:-)

Jako ze moje poprzednie doświadczenia ze stomatologią nie należą do najmilszych postanowiłam poszukać specjalisty,który jest polecany przez innych pacjentów.. najlepsze miejsce by znaleźć taka osobę to oczywiście internet. Po przeczytaniu opinii, postanowiłam wybrać Pana Adama. Całe szczęście nie zawiodłam się tym razem. Najbardziej kompetentna osoba, miły, kulturalny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Specjalista jakich mało. Polecam. Dziękuje Panie Doktorze za pomoc.

Specjalista jakich mało. Polecam.

Dziękuje Panie Doktorze za pomoc.

Wielki pan Adam. Polecam , jestem klientem od ponad 10 lat i jestem zadowolony ,a ze mało czasu poświęca pacjentowi to jest kapitalizm, musi zarobić na ZUS

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie wyczyściła ząbki:/ był na tyle taktowny, że nawet nie pytał czyja to sprawka ani jej nie obmawiał) Lekarz ma być uprzejmy, profesjonalny i ma się skupiać na tym co robi a nie opowiadać anegdotki. Na plotki - do fryzjera. Bardzo mnie irytuję jak słyszę, że ktoś kto nie chichocze jest arogancki. Co do kilku gabinetów naraz - jeśli ktoś czeka na znieczulenie to może w tym czasie pójść do innego pacjenta który jest znieczulony. To jest racjonalne gospodarowanie czasem własnym i pacjentów. Ma siedzieć i się gapić na pacjenta czekając aż to znieczulenie zadziała? W przypadku gdy już coś robi to nigdzie nie odchodzi. Inni nie chodzą-bo może nie mają kilku gabinetów :) Nie spotkałam się, żeby odmówił pomocy w przypadku bólu. Terminy długie - bo są dobrzy. Czy dobra restauracja jest pusta?-nie. Tak jest też tutaj, zawsze terminy można z nimi osobiście negocjować. Może i jest drogo, ale przynajmniej płaci się raz i spokój na długi czas. Ja polecam ten gabinet i myślę, że poparłam to stosowną argumentacją.

Zdecydowanie polecam. Wcześniej chodziłem do Doktora Maciejewskiego i byłem bardzo zadowolony, ale z uwagi na bardzo odległe terminy przeniosłem się do Pani Doktor Kuczmy. Miła, kompetentna, wszystko wytłumaczy, cena wysoka, ale trudno.. terminy też niestety odległe;(

Leczę się u nich i gorąco polecam ,godni zaufania może nie najtaniej ale wysoka jakość

Zdecydowanie polecam, kompetentny, dokładny, uprzejmy. Korzytam z jego pomocy od ponad 10 lat, podobnie jak moja rodzina.

Ja polecam, moja mama zawsze zapisuje się do Niego, a ja z siostrą do Jego żony, są bardzo mili i kompetentni. Ja zawsze bałam sie chodzic do dentysty, ale dzięki nim strach zniknął i ciesze się że są tacy dentyści w ostrowie. Szkoda ze dużo kosztuje taka wizyta, ale myślę że jest to spowodowane m.in.wysokimi cenami znieczulenia i inncyh narzędzi dentystycznych, ale myślę że warto. Jeśli chodzi o p. Kuczmę (czy jakos tak) to faktycznie kuzyn przypadkowo do niej trafił- niezbyt kompetentna, ale nie wiem czy nadal tam pracuje.

bardzo dobry specjalista, miła obsługa, polecam, pozdrawiam

bardzo dobry specjalista, miła obsługa, polecam, pozdrawiam

Bardzo polecam tego lekarza.Świetny fachowiec, dokładny, przemiły.Moje dzieci nie chcą słyszeć o innym stomatologu. Cały gabinet super wyposażenie.