Polecam z całego serca! ☺️ Do Pana Michalskiego chodzimy z rodziną od lat. Bardzo przyjazna atmosfera i profesjonalne, troskliwe podejście do pacjenta. W gabinecie zawsze jest czysto, a Pan Adam dba o każdy szczegół i dobre samopoczucie, tak aby wizyta przebiegła bez większego stresu. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego i nie tak strasznego leczenia kanałowego mojej nieszczęsnej siódemki 😁 Pan doktor z powołania, wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. Tłumaczy co i jak, upewnia się czy wszystko jest w porządku. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc w leczeniu.

Podejście do pacjenta zostawia bardzo dużo do życzenia, brak empatii, po wizycie pozostał jeszcze większy lek niż był przed dentysta.

Z czystym sumieniem polecam Pana Adama Michalskiego to wspaniały Stomatolog profesjonalne podejście do pacjenta miałem wyrwane dwa korzenie 5 i 7 górna lewa , w zasadzie przez ból trafiłem do dentysty a jestem z tych co panikują i idą kiedy nie ma wyjscia Pan Adam mnie jakimś cudem uspokoił a sam zabieg przebiegł rewelacyjnie zero bólu i pełen profesjonalizm za naprawdę nie duże pieniądze w końcu nie będę się bał leczyć zębów w 100% polecam i dziękuję

Pan doktor niezwykle sympatyczny i cierpliwy,lekarz z powołania a nie konował łasy na kase co jest istotne w tych czasach. Tylko trochę wolniej doktorku:)

Bardzo kompetentny, sympatyczny. Świetne godziny pracy. Zawsze można się dodzwonić i szybko umówić na wizytę. Ceny przystępne.

Ząb leczony kanałowo przez Pana doktora kilka miesięcy temu cały czas bolał. Okazało się, że po pierwsze Pan doktor zostawił jeden kanał nieoczyszczony a do tego robiąc wypełnienie pozostawił tzw."nawis" przez co między zębami zostawało jedzenie, którego nie mogłem usunąć nawet nicią dentystyczną- to spowodowało zapalenie dziąseł z którym teraz się zmagam. Ostrzegam innych przed wizytą w tym gabinecie. Nie warto tracić czasu, pieniędzy i cierpieć podwójnie.

Wszystkie zęby leczone kanałowo u tego dentysty nadają się do ponownego leczenia. Kanały są źle oczyszczone, nie wspomnę już, że dentysta nie potrafi wszystkich ich znaleźć i u mnie pozostawiał w każdym zębie po jednym nieoczyszczonym kanale. Wolę zapłacić o 20 zł więcej w innym gabinecie i mieć dobrze zrobione zęby a nie oszczędzać i potem ponownie je leczyć, a co za tym idzie drugi raz płacić za leczenie.

Jestem studentem i mi doktor pasuje .Właśnie zaczął się nowy rok akademicki i już coś robiłem. Dobry doktor ,bardzo dobre ceny, dobra dostępność. Obniżam mu trochę ocenę bo czasem się spóźnia ale za to jak mnie ząb bolał to wcisnął mnie między wizyty innych pacjentów gdy nikt w Toruniu nie chciał mnie przyjąć . Ogólnie polecam

Ogólnie polecam

Dentysta bardzo się śpieszy co powoduje, że nie może postawić trafnej diagnozy tylko pracuje metodą prób i błędów-może rozwiercimy zęba, może to pomoże....Bardzo chętnie komentuje i krytykuje pracę innych stomatologów nie zważając na to, że jego kompetencje mogą być o wiele niższe. Nie jest delikatny, już chyba z 3 razy miałem pokaleczoną wargę i dziąsła. Gabinet mały i bardzo słabo wyposażony.

Lekarz nie posiada odpowiedniego sprzętu do leczenia skomplikowanych przypadków, gabinet nie jest wyposażony w aparat do robienia zdjęć rtg-co utrudnia diagnozę bo lekarz wysyła na zrobienie zdjęć do innej przychodni. Bardzo mało czasu poświęca na każdego pacjenta co skutkuje niedokładnym leczeniem. Stale są opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów, trzeba długo czekać w kolejce. Przez nieprawidłowo zrobione wypełnienie ząb mnie bolał przez kilka tygodni po leczeniu, dopiero kolejne leczenie w innym gabinecie zlikwidowało ból.