Adam Michalski

Urolog

Pan Doktor nie jest pierwszym urologiem ,z którym miałem do czynienia.Żałuję że tak późno trafiłem do niego,pewnie wszystko wyglądałoby inaczej.Kompetentny fachowiec, nie traci czasu na ględzenie,rzeczowo bardzo klarownie i zarazem taktownie prowadzi rozmowę z pacjentem. Sam zabieg przeprowadzony powiedziałbym wzorcowo/miałem "przyjemność' przechodzić go 3 raz, więc wiem co piszę/. Polecam ,podobnie jak cały oddział urologii-dziękuję całemu personelowi

Mój mężczyzna miał zatrzymanie moczu z powodu prostaty. Musiał przez jakiś czas chodzić z cewnikiem. Doktor wykonał operację. Dzisiaj może już normalnie oddawać mocz.

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię. Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.

Drugiego takiego urologa w Poznaniu nie poznałam, chociaż medycyna tutaj jest na dosyć wysokim poziomie. Po prostu nie każdy wzbudza w sobie taką sympatię, czy też zaufanie.

Polecam. Bardzo dobry, skuteczny urolog. Na chwilę obecną najlepszy u jakiego składałem wizytę. Fachowiec.

Pan Adam tak fajnie wszystko ogarnał, na szczescie nie musiałam sie o nic martwić. Teraz juz jest wszystko w porzadku ;) Czuje sie swietnie :)

Widze że wszyscy zadowoleni wiec powiem tylko krótko. Świetny lekarz!

Widze że wszyscy zadowoleni wiec powiem tylko krótko. Świetny lekarz!

W gabinecie Dr Michalskiego, do którego trafiłem jest fachowa obsługa, miłe i kompetentne sekretarki i bardzo dobre wyposażenie. Miałem bóle nerki z powodu kamieni, dr Michalski wykonał mi bezinwazyjny zabieg, wszystko minęło.

Witam, generalnie nie mam w zwyczaju dzielić się prywatnymi opiniami o lekarzach itp. Ale tym razem zrobię wyjątek. Od kilku lat borykam się z problemem układu moczowego i mimo wizyt u nastu "szpecjalistów" dopiero teraz trafiłem na prawdziwego specjalistę. Już jestem po zabiegu i zaczyna wszystko powoli się goić. Najważniejsze jednak jest to, że całkowicie ustąpiły dolegliwości. No i żona częściej mi...

Witam,

Czytałam niektóre opinie tutaj i jestem oburzona !! Pan Adam to świetny specjalista u mnie wszystko było tak jak oczekiwałam ;) A co najlepsze ze ma podejście do pacjenta!

Czytałam niektóre opinie tutaj i jestem oburzona !!