Adam Michalski

Urolog

Witam, otóż chciałam powiedzieć, że jestem zadowolona z tego lekarza, pomógł mi i to bardzo. Ogólnie jeśli chodzi o wizyty to tez nie mam zadnych zastrzeżeń, sprawdza sie bardzo dobrze.

Zabieg kruszenia kamieni w pęcherzu moczowym. Zabieg wykonany przez doktora w profesjonalny sposób. Wszystko odbyło się w umówionym terminie. Zostałem poinformowany o metodzie leczenia, zapisane mi zostały odpowiednie leki. Zdecydowania polecam lekarza oraz ośrodek na ul. Jarochowskiego.

szybko, szybko, bo kolejka przed gabinetem. Spodziewałem się zupełnie czegoś innego po prywatnej wizycie. Nie polecam

Poddałem się kruszeniu kamienia w pęcherzu. Zabieg kilkuetapowy. Dr Michalski dokładnie wyjaśnił dlaczego w moim przypadku podejmuje taką a nie inną formę leczenia. Zabiegi przebiegały wg planu i bez powikłań. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i opieki w klinice na ul. Jarochowskiego. Bywałem już w wielu szpitalach - ten jednak spełnia wysokie standardy jeżeli chodzi o kompetencje lekarzy, wyposażenie oraz podejście do pacjenta.

Pan doktor Adam Michalski 13 lat temu operował mnie na przykrą dolegliwość zwaną "nietrzymaniem moczu". Operacja przeprowadzona metodą Marschall-Marchetti, została bardzo profesjonalnie wykonana(dwie poprzednie w innych ośrodkach nie przyniosły żadnych rezultatów). Doktor dawał mi gwarancje na 5 lat, minęło 13. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Idiota . on nie powinien nazywac sie lekarzem . wydał zła diagnoze i mie straszył. i szybko przypomniał o pieniadzach. nic z czlowieka, ktory ma pomoc. nie idzcie do niego.

Ten człowiek nie powinien pracować w zawodzie lekarza......nie potrafił przez 1,5 roku zdiagnozować nowotworu pęcherza u mojego taty.....leczono Go na zwyrodnienie prącia....UROMED powinien się nazywać UNIVERSUM.... Osierocona.....

Osierocona.....