3,5
3,7

Z czystym sumieniem polecam Pana Adama Michalskiego to wspaniały Stomatolog profesjonalne podejście do pacjenta miałem wyrwane dwa korzenie 5 i 7 górna lewa , w zasadzie przez ból trafiłem do dentysty a jestem z tych co panikują i idą kiedy nie ma wyjscia Pan Adam mnie jakimś cudem uspokoił a sam zabieg przebiegł rewelacyjnie zero bólu i pełen profesjonalizm za naprawdę nie duże pieniądze w końcu nie będę się bał leczyć zębów w 100% polecam i dziękuję

Serdecznie polecam. Całe życie bałem się dentysty, a tu miła niespodzianka. Wyleczyłem łącznie 5 zębów. Jak każdy facet panicznie bałem się dentysty. Pan Adam to bardzo pozytywny facet i do tego bardzo dowcipny. To bardzo ważne, bo potrafił rozładować stresującą dla mnie sytuację. W czasie wizyty widać, że ma się do czynienia z profesjonalistą, te wszystkie wiertła i inne pierdołki w jego rękach latają jak u jakiegoś magika. Czysto, miło i na wesoło. Podsumowując : kompetencje : super - gość wie co robi i widać, że się zna. Kompleksowość podejścia ...

Podsumowując :

kompetencje : super - gość wie co robi i widać, że się zna.

Kompleksowość podejścia : cokolwiek to znaczy - jest ok.

Tłumaczenie choroby: tak, jest informacja co nie tak , z resztą dziura to dziura trzeba ją zakleić :-)

ilość poświęconego czasu - jeden ząb - odbudowa ponad godzinę, było dużo roboty, jak najbardziej bez problemu.

uprzejmość - już sama rozmowa przez telefon jest miła, a na fotelu to już jest zwyczajnie wesoło, Pan Adam potrafi zagadać człowieka, aby odwrócić uwagę od np wiercenia.

Godny polecenia - polecam wszystkim

Jestem studentem i mi doktor pasuje .Właśnie zaczął się nowy rok akademicki i już coś robiłem. Dobry doktor ,bardzo dobre ceny, dobra dostępność. Obniżam mu trochę ocenę bo czasem się spóźnia ale za to jak mnie ząb bolał to wcisnął mnie między wizyty innych pacjentów gdy nikt w Toruniu nie chciał mnie przyjąć . Ogólnie polecam

Ogólnie polecam

Podejście do pacjenta zostawia bardzo dużo do życzenia, brak empatii, po wizycie pozostał jeszcze większy lek niż był przed dentysta.

Lekarz nie posiada odpowiedniego sprzętu do leczenia skomplikowanych przypadków, gabinet nie jest wyposażony w aparat do robienia zdjęć rtg-co utrudnia diagnozę bo lekarz wysyła na zrobienie zdjęć do innej przychodni. Bardzo mało czasu poświęca na każdego pacjenta co skutkuje niedokładnym leczeniem. Stale są opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów, trzeba długo czekać w kolejce. Przez nieprawidłowo zrobione wypełnienie ząb mnie bolał przez kilka tygodni po leczeniu, dopiero kolejne leczenie w innym gabinecie zlikwidowało ból.

Lekarz ten wzbudza zaufanie i stara sie byc mily...ale dziecku wyrwal zab ze slabej jakosci znieczuleniem,byl to zab ktory wczesniej mial infekcje-czyli zab nie do odratowania,lekarz proponowal go "leczyc". Doktor ten zeruje na ludzkiej niewiedzy wiec zanim sie wybierzecie do niego poradzcie sie innych lekarzy.Ja sama mialam infekcje dolnej 4-ki i przyszlam do tego lekarza zeby mi wypisal recepte na antybiotyk poniewaz kolo zeba pojawil mi sie woreczek z ropa ,wiec lekarz nie wypisal mi recepty tlumaczac ze jesli chce to juz teraz moze zaczac kanalowe leczenie zeba,najnowsza technologia w 3 wizytach.Ja wczesniej chodzilam do dentysty w innym miescie i bardzo czesto,i pani doktor byla bardzo kompetentna w swoim zawodzie i zawsze powtarzala ze zab zainfekowany jest do usuniecia,trzeba zazyc antybiotyk 1 tydzien a potem usunac zab.A co sie stanie gdy taki zab zaczniemy leczyc kanalowo?-na nic sie nie zda takie leczenie,bo ten zab bedzie ciagle stwarzal problemy a chore korzenie zaraza inne itd. ODRADZAM TEGO LEKARZA!!! Ja sama nigdy wiecej do niego nie pojde.

Wspaniałe podejście . Leczenie kanałowe bez bólu . Odpowiednio dobrane znieczulenie . Wizyta u stomatologa stała się przyjemnością. Dokonał cudów gdy inni dentyści chcieli usuwać zęby , On je odbudował .Cenowo też w porządku. Szczerze polecam!

Dentysta bardzo się śpieszy co powoduje, że nie może postawić trafnej diagnozy tylko pracuje metodą prób i błędów-może rozwiercimy zęba, może to pomoże....Bardzo chętnie komentuje i krytykuje pracę innych stomatologów nie zważając na to, że jego kompetencje mogą być o wiele niższe. Nie jest delikatny, już chyba z 3 razy miałem pokaleczoną wargę i dziąsła. Gabinet mały i bardzo słabo wyposażony.

Pan doktor niezwykle sympatyczny i cierpliwy,lekarz z powołania a nie konował łasy na kase co jest istotne w tych czasach. Tylko trochę wolniej doktorku:)

Polecam doktora. Leczę się u niego od ponad roku. Nie trzeba długo czekać na wizytę. Ceny ok, robi tylko to, co trzeba, nie naciąga... Kompetentny, bardzo sympatyczny, skutecznie rozluźnia atmosferę :)